Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Velem van a gond, ha nem...

Velem van a gond, ha nem szeretem az Avengers és a Marvel filmeket?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, fiú. Úgy tűnik valamiért, hogy a környezetemben jó sokan rajonganak érte. Én pedig nem néztem soha ilyen szuperhős filmeket, meg rajzfilmeket se. Egyszer egy haverom végül meggyőzött, hogy azt nézzük meg. Néha összeültünk filmezni, de ha ilyesmi témába került, akkor én el is tereltem valami más irányba, hogy na csak azt ne. Aztán rábeszélt és megnéztem vele az első részt együtt a Bosszúállókból (Így hívják?). Végig mondta, hogy figyeld, ez jó rész, most jó rész lesz, én meg aha, aha. Hát nem volt olyan rész igazából, ahol fel kaptam volna a fejem egy pillanatra, pötyögtem a telefont, meg majdnem bealudtam, úgy untam. Alig vártam hogy vége legyen, aztán el mondtam neki is hogy ez jó nagy fos volt szerintem. Azt vágom, hogy van a zöld ember aki naggyá alakul, és Scarlett szexiskedik, és van benne egy rakás "nagy név", de egy olyan pillanat sem volt benne igazából, ami tetszett volna. Aztán nemrég mikor mindenki a Végjátékról, Endgameről beszélt mindenfelé, akarva akaratlanul belebotlottam mindenhol a világhálón és nem csak, akkor egyszer rászántam magam, úgy voltam vele, hogy na jó, ha ilyen népszerű film meg minden, akkor megnézem, biztos nagyon klassz. Néztem majdnem 1 órát a sok órából, de egyszerűen nem bírtam ki. Azt is megállítottam 5x. Borzalmasan untatott. Nem bírtam ki, pedig próbálkoztam. Én vagyok a hülye itt, hogy kakukktojásként ez a műfaj nekem nagyon nem jön be?

2021. máj. 21. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha már Scarlett Johansson szexi benne (és ő mindig az), akkor nem is kell más indok hogy nézze az ember. Szerinted én miért nézem? :D
2021. máj. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok oda értük.Számomra olyanok mint valami hosszúra nyúlt pc játék videó.

Ami szerintem egész jó és Marvel az a Logan - Farkas című film.

Vagy a Megtorló sorozat.

2021. máj. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Sosem voltam Marvel-párti. Láttam az összes Vasember és Thor filmet, néhány Bosszúállókat, a Marvel kapitányt és a Hulkot és egyet A Galaxis őrzőiből, hátha ráérzek az ízére, és engem is elvarázsolnak, de nem jött el a csoda. Tipikusan olyan filmek, amiket úgy készítenek, hogy minél tágabb réteg számára legyen befogadható.

A DC sötétebb figuráit, történeteit kedvelem, viszont ők sem olyan intenzitású megszállottságot váltanak ki, mint a Marvel mozik a legtöbb emberből.

2021. máj. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
A tököm kivan már az egész szuperhős-témától, egy ilyet láttál, az összeset láttad kb. Kivéve talán a The Boys, ami rohadtul cinikusan közelíti meg a témát és a saját Supermanjük, a Homelander karakter egy igazi velejéig rohadt képmutató gempa, na az még szórakoztató.
2021. máj. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem veled van a baj. Már én is unom őket. Nem is nézem.
2021. máj. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Én sem nézek ilyen műanyag filmeket, jobban szeretem a tartalmasabbakat, eredeti sztorikat. Ezek a filmek a közizlést tükrözik, a nagy átlag meg van vele elégedve, a nézetteségi mutatók a mérvadóak meg a profit.
2021. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Na akkor a The Boys neked való lenne. :D
2021. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Én is nagyon megjártam velük a hullámvölgyet, először abszolút nem érdekeltek (csak a Vasembert, az első Thort és az első Amerika kapitányt láttam, de azokat sem így a Marvel-univerzum részeként, csak sima önálló akciófilmként), aztán pár éve engem is beszippantott és nagy rajongó lettem, végignéztem mindet meg nagyon megkedveltem a karaktereket, viszont vagy két éve, amióta lement a Végjáték, én is rájuk untam, mostanra pedig meglehetősen elegem lett már belőlük, főleg az értelmetlen, erőszakos nyomulásuknak köszönhetően - ahelyett hogy szépen lezárták volna a Végjátékkal a sztorit, elkezdtek elmenni a futószalag irányába, egyre több film, pláne egyre több sorozat, amik rohadtul nem illenek már bele az egész történetbe, a karakterek se, ráadásul egyre erősebben mutatkozik hogy csak a profitmaximalizálás (meg az SJW-propaganda) a célja már csak az egésznek. (Nyilván tudom hogy az első perctől az volt, de azért az első 10-20 filmet még össze tudták rakni egy normális nagy egésszé egy okos és átgondolt háttérsztorival és szerethető karakterekkel, na ez mostanra elmúlt - mostanra már csak minél több karakter és minél több tartalom az ami számít, a minőség kárára.)

Eleve ez az idősíkos, időutazós hülyeség meglehetősen ostoba és csupa ellentmondást eredményez, emellett borzasztó izzadságszagú és fanservice már az egész, feltámasztanak egy olyan karaktert aki meghalt csak mert a közönség szereti és akkor sokan nézik - nonszensz. És akkor ott van mindennek a tetejébe a polkorrekt propaganda, már a Végjátékba is bele kellett rakni meleg jelenetet, erős nők egyesülése jelenetet (ami mindkettő akkora cringe volt hogy elképesztő), most pedig már lassan minden karakter nő, fekete vagy meleg/leszbikus. Bocs de ez túl sok (nem vagyok rasszista meg homofób de ezt az erőltetett propagandát gyűlölöm).

Egy szó mint száz én kiábrándultam belőlük, most már nem várom az új filmeket (talán a Fekete özvegyet egy kicsit) és pláne nem a sorozatokat. Egyszerűen túl sok, túl ostoba, túl erőszakos (mármint a nyomulásukra értem, nem a tartalmukra).

Aki ma kezd bele ezekbe az új tartalmakkal, szerintem nagyon nem ugyanazt kapja mint aki 2008-2018 között kezdett bele.

És ezek alapján immáron azt remélem, egyszer majd kifullad a dolog, mert tényleg túl van már tolva.

Illetve külső szemmel nézve teljesen meg tudom érteni ha neked nem tetszik vagy nem érdekes, elsőre nekem sem volt az egyáltalán, sőt néhány filmet kifejezetten meg se akartam nézni elsőre.

2021. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Miert lenne veled baj? En 22 lanykent nagyon szeretem oket, de ha valakinek nem tetszik nem fogom gyozkodni, hogy marpedig ez jo. Sokan odavannak a horrorert, de egyszeruen nem birom oket, es szamomra csak meg ellenszenvesebbe teszi az egesz mufajt, ha valaki ram akarja eroltetni.

Nincs veled baj es azzal sincs, ha valamit nem szeretsz

2021. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
#1 válasz 0%-ra van pontozva, eléggé jelzésértékű, nem baj, nem gáz homárnak lenni manapság, kinek mi. :)
2021. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!