Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megutálnátok egy filmet, ha...

Megutálnátok egy filmet, ha egy általatok utált ember szereti?

Figyelt kérdés
Ha van egy film amit nagyon szerettek (vagy akár sorozat), és az egyik kedvencetek, akkor megutálnátok azért, mert általatok utált embereknek is az a kedvence? Vagy hülyeség mások miatt megutálni valamit amit szeretek?

2021. máj. 22. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Kicsit sarkítottam, de Te ignoráltad. Mondtam, hogy lehet olyan, hogy az általad utált pasi is az általad szeretett nőt szereti. Akkor Te csak attól utálod meg a nőt, ha mindkettőtökkel lefekszik vagy már attól is, hogy szereti a másik pasi, hogy szívesen beszélgetnek együtt? Ilyen ez a filmekkel is. Anno a Dallast is sok olyan ember nézte, akit semmi más téma nem hozott volna össze egy iskolában vagy munkahelyen. Vagy jómagam például a Jóban rosszban és Barátok közt sorozatokat is nézhetetlennek tartottam, de tudom, sokan nézték, s jókat beszélgettek róluk munkahelyeken.
2021. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11, értettem amit írtál (amúgy lány vagyok, de értem mit mondasz). De az utolsó soraiddal nem értek egyet. Az egy dolog, hogy olyan emberek nézték akiknek nem volt más témája. De az én helyzetemben az a 2 lány, aki nézi rajtam kívűl, ők az ellenségeim, kölcsönösen nem bírjuk egymást, szóval nem egy sorozat miatt fogunk jóban lenni, meg beszélgetni.

De gondolj bele. Gondolj a kedvenc sorozatodra, vagy egy olyan filmre, vagy bármire amiért oda meg vissza rajongsz, nagyon szereted. Ha megtudnád, hogy egy olyan ember, akit sose bírtál, és ő sem bír téged, balhétok is volt már, hogy ő is szereti azt az adott dolgot, attól még a te véleményed, meg szereteted az adott dologgal kapcsolatban nem változna?

2021. máj. 22. 14:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom, középiskolás vagy. A fiúk szoktak inkább ilyen indulatosak lenni egymással, azért gondoltam, hogy srác vagy. (Mondjuk én általános iskolásokat tanítok.) Attól, hogy a másik két lány szereti a filmet, nem kell sem jóban lenni velük, sem a sorozatot megutálni. Vége lesz ennek az időszaknak is, ahogy a Covidnak egyszer. Fel a fejjel. :D Befejezed a sulit és lehet a büdös életben nem látod őket többet.
2021. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13, tudom, lazábban kéne vennem, és nem foglalkozni vele. :D Pláne, hogy ahogy őket ismerem, náluk a rajongás valami iránt nagyon kevés ideig tart (kevesebb ideig mint nálam), szóval szerintem hamar túlteszik magukat ezen is, míg én általában tovább szoktam rajongani dolgok iránt. A sorozati iránti rajongásom is már lassan 1 éve tart, ők meg még csak most kezték el nézni, de nem is biztos, hogy végignézik, de, hogy ilyen hosszú ideig nem fognak rajongani érte mint én, az tuti. Szóval persze nem tart ez örökké, de addig se kéne foglalkoznom vele. Megpróbálom lazábban venni, köszi a tanácsot! :)
2021. máj. 22. 14:37
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem és fordítva sem. Tehát ha egy általam utált ember ugyanazt szereti mint én, attól még utálni fogom. Én kevés embert utálok, de ha valakit utálok annak oka van és pont.
2021. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!