Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok, nők akik néznek...

Lányok, nők akik néznek koreai sorozatokat! Ti is vonzónak tartjátok a legtöbb férfi főszereplőt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem nézni koreai sorozatokat Netflixen és teljesen odáig vagyok. Annyira jóképűek meg olyan jó kiállásúak ezek a koreai srácok... Tudom értelmetlen a kérdés csak érdekel, hogy én bolondultam meg vagy más is így látja őket rajtam kívül :D
2021. jún. 4. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem némelyik színész tényleg nagyon vonzó tud lenni, szóval nyugi nem bolondultál meg ,vagy ha igen akkor én is :D
2021. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a legtöbben igazán vonzóak. Némelyik férfi láttán a tökéletes szó ugrik be. 😅

Egyébként, ha letöltöd a rakuten Wiki alkalmazást, akkor egy csomó filmet és sorozatot meg tudsz nézni. Nem csak koreai, hanem kínai és japán sorozatokat is. Én jelenleg az Eternal love és annak a folytatása az Eternal love of dream című sorozatot nézem. Na mindkét filmben igazán jóképű a főszereplő.

2021. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alapból a színesz szakma szép embereknek való.
2021. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a lányok tetszenek (fiú vagyok)
2021. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában szoktam rá arra, hogy kiscreenshotolok jeleneteket drámákból, majd beállítom azokat háttérnek, mert néha olyan helyesek a srácok, hogy ezt muszáj :D Egyébként igaz amit a 3-as mondott, egyértelműen a szép, helyes színészeket válogatják be, mert azzal tudják megfogni a nézőközönséget.
2021. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azzal én is tisztában vagyok hogy muszáj hogy jól nézzenek ki. Inkább azon vagyok meglepődve, hogy sosem gondoltam magamról, hogy ázsiai férfiakat fogok vonzónak találni :D Mármint ez most nem valami rasszista duma, csak idáig nem láttam olyat aki bejött volna. Nekem valahogy jobban tetszenek mint a japánok vagy a kínaiak.
2021. jún. 4. 16:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint a koreaiak tetszenek jobban mint a japánok vagy a kínaiak.
2021. jún. 4. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem és nem tetszenek az ottani férfiak.
2021. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok koreaival dolgozom együtt, a többségük teljesen átlagos, egy-két jóképű van, nagyjából hasonló arányban, mint bármelyik másik népcsoportban. A filmek, sorozatok nem a valóságot mutatják, hanem a top 10%-ot.


A kínaiakhoz és a japánokhoz képest szerintem is közelebb állnak az európai szépségideálhoz mind a fiúk, mind a lányok.

2021. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!