Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Marinette elmondta Alyanak a titkot? SPOILER!

Figyelt kérdés

Aki nem látta még annak SPOILER!

Gang of secrets miraculous ladybug epizódban marinette végre elmondja alyanak a féltve őrzött titkot.

Nekem az tetszett főleg, hogy ugye Alya nem bombázta kérdésekkel Marinettet, nem őrült meg a katibloggal meg minden hanem nézett egyet (mert ki nem ámult volna egy ilyen hírtől :D) és adott egy ölelést neki amire szüksége volt.

meg előtte még az tetszett hogy a csajok mikor marinette elmondta az "igazat" nekik alya még ott maradt mert tudta hogy valami még nyomja a lelkét és jó volt hogy alya nem egyből akarta kiharcolni a titkot hanem így tök nyugodtan és nyugtatóan beszélt vele.

És a kövi epizódban már nem tudom a címét de látni hogy tényleg nem ilyen álomként kell elképzelni vagy alya úgy hitte mint valami hasonlat hogy marinette aféle katica aki az osztályt mindig segíti stb nem hanem ténylegesen elmondta és már látni hogy alya előtt átváltozik és katicaként tevékenykedik.

Viszont annyi nem tetszett, hogy nagyon elsöpörték hogy mondjam, nem adtak igazán időt annak hogy alya megszokja úgymond hogy marinette katica hanem mintha természetes lenne már és utána nem is nagyon emlegetik ezt valahogy legalább is így vettem észre.

Ti mit gondoltok erről a jelentről és epizódról?



2021. jún. 30. 14:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már csak azon filózok hhogy ne töröljék alya memóriáját bár ha akarnák akkor már abban az epizódban tették volna így értelmét vesztené.
2021. jún. 30. 15:02
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván most hogy Macskát félreállították (pl a szuperereje nem hat a gólemek ellen, meg az évad végén amúgyis meg fog halni), kellett egy új bajtárs Katicának. És mivel a sorozat főleg lányoknak szól, egy lány került a főszerepbe. Nem véletlen, hogy véglegesen megkapta a róka talizmánt is (az Optigami-ban). Ha nem tévedek, a sorozatot is átnevezik Tales of Ladybug and Rena Rouge-ra.
2021. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.komolyan? :O

ezt az infót még nem hallottam pedig követem a miraculous eseményeit.

komoly ha átnevezik :D

2021. jún. 30. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk logikus, mert miután Adrien meghal, már nem nevezhetik Ladybug and Cat Noir-nak...


https://www.youtube.com/watch?v=aX54Qg-Rpyo

2021. júl. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos.

De... #2 amit mondott. Miiiiicsooodaaaaa??? Neeee 😐 most lesokkolódtam 😅

2021. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2 ne trollkodj XD


Engem meglepett a dolog, mert nem szoktak ekkora újításokat bevezetni (plusz három évadon keresztül nyávogtak, hogy senki sem tudhatja meg, ki ő).

Lehet hogy azt gondolták, Marinak szüksége van valakire, akinek kiöntheti a lelkét a szuperhős dolgokról. Jó, ott van Cicus, aki mindenben mellette áll és mindent megtenne érte, de egy lány egy másik lánnyal másképp tudja megbeszélni a dolgokat (vagy pontosabban: más dolgokat tud megbeszélni).

Kb vehetjük úgy, hogy Cicus Katica partnere, Alya pedig Marinette asszisztense.

Amúgy szerintem Alya egy csehovi puska, Halálfej ki fogja szedni belőle hogy ki Katica és így mindenki elbukik, kivéve Cicust, akiről senki nem tud semmit, és aztán ő kell helyrehozzon mindent.

2021. júl. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2.nemhiszem hogy emiatt átneveznék a sorit ezzel is max vitákat szülnek fekete macska rajongói között. szerintem ez csak egy fan teória lehetett, még sehol nem láttam hiteles infót róla de amúgy engem nézve tetszene a név :D
2021. júl. 1. 12:18
 8/12 A kérdező kommentje:

honnan szeditek hogy adrien megfog halni? :O

én nem látok sehol ilyen infókat..

konkrétan meghal vagy valami trükk vagy káprázat lehet inkább?

2021. júl. 1. 12:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 hát szerintem a Macska rajongók nézhetik az első évadokat, van vagy 80 macskás epizód (az más kérdés, hogy a legtöbb epizódban macska se nem oszt, se nem szoroz), hadd kapjanak más szereplők is esélyt.

#8 Adrien halálát a készítők mondták, és aztán a sorozat végén Katica feláldozza a két talizmánt, hogy feltámassza (ahogy Gabriel akarta feltámasztani a feleségét).

2021. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9.durva. nem hittem hogy ilyesmi elő fordulhat.:O
2021. júl. 1. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!