Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hollywoodban mi ez az LGBTQ...

Hollywoodban mi ez az LGBTQ erőltetés ? Miért erőltetik a filmekben,sorozatokban és még az imdb oldalon is őket ?

Figyelt kérdés
Semmi gondom velük. Elfogadok minden embert akármilyen is . Viszont nem értem ezt,hogy miért erőltetik a filmekben az lgbtq párosokat . Ez olyan mint amikor feketétek és ázsiai szereplőket kell a filmekbe rakni kötelezően ? Hallom az oscar díj enélkül már nem megy. Valami kötelezőt hallottam ha oscar díjat akarsz.

2021. júl. 22. 20:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
#10, végre egy józan gondolkodás és párhuzam! (nem az itteni válaszolókra értem az ellenkezőjét)
2021. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
11: mellettem egyszer a buszon smárolt egy kedves pár úgy hogy a hölgyemény majdhogynem rámdőlt miközben az úr csókolta szóval az utcai/publikus smárolás nem olyan nagy tabu
2021. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

10-es te hazugnak nevezel engem ? Featured today ott van nekem . LGBTQ+ Power Couples of Hollywood


Én nem szoktam lgbtq cikkekre,fényképekre rákeresni. Ameddig be nem adta azt hittem így kell leírni : LMBTQ

Ehelyett LGBTQ

2021. júl. 22. 22:11
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Én azt nem bírom megérteni, hogy miért úgy akarják elfogadtatni a melegeket, hogy filmekbe erőltetik őket? Miért pont oda? Miért vélelmezik hogy ettől több ember lesz elfogadóbb velük? Én pont az ellenkezőjét látom. meg ha filmet nézek akkor azt azért nézem hogy szórakozzak, nem érdekelnek olyankor a társadalmi üzenetek. Ezzel az erővel az elektromos autókat meg a vegán életmódot meg hasonló dolgokat is reklámozhatnának. Ne a filmet használják már propagandának, pláne ha annak a témájának semmi köze a melegekhez (pl. Star Wars meg Marvel). Plakátolják ki az utcán vagy adjanak fel hirdetést a tévében.
2021. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam ilyennel én azt mondtam. Az ember azt tapasztal amit lát 13-as. én nem 4 fal között élek . Ki szoktam menni. Szerencse kell ehhez,hogy ilyet láss. Busz,vonat soha nem láttam nyelvcsatát.
2021. júl. 22. 22:14
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

A valós válaszra vagy kíváncsi?

Azért, mert a globális kapitalista imperialista kizsákmányolás egyik központi eleme az, hogy az osztályharcot szociális "harcokkal" palástolják.

A jobboldal megosztja a munkásosztályt rassz, nem, szexuális irányultság alapján. A baloldal pedig kiéli a forradalmi tendenciáit azáltal, hogy ezeket a megosztásokat döntögeti.

Így semelyik oldal nem beszél arról, hogy a multimilliomosok multimilliárdosokká, majd százmilliárdosokká fejlődtek, miközben a bolygó 99%-a meg ki van zsákmányolva általuk. A mértéktelen kizsákmányoló növekedésben emberek szükségtelenül nyomorognak, rabszolgasorba kényszerülnek, és tönkremegy a bolygónk.

DE ott van elterelésnek az egész melegek téma. Ha jobboldali/konzervatív vagy, akkor jól felháborodhatsz rajta, ha meg baloldali/liberális vagy, akkor meg jól érezheted magadat, hogy milyen jó a szociális fejlődés. Mindez lényegtelen, figyelemelterelés a fontos dolgokról. Arról, hogy a tőkés osztály megnyerte az osztályharcot, nincs aki ellenállna nekik, és így most szépen a pusztulásba vezetik az egész világot a kapzsiságuk miatt.

Ezért vannak melegek a filmekben. Na jóccakát.

2021. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nyilván a valós válaszra van szükségem. Nem szórakozásból raktam fel a kérdést. Puzsér Robi te vagy az ? Ez nagyon Puzséros volt,de lényegre törő.
2021. júl. 22. 22:28
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

"Én nem szoktam lgbtq cikkekre,fényképekre rákeresni. Ameddig be nem adta azt hittem így kell leírni : LMBTQ

Ehelyett LGBTQ"


Te el vagy tájolva.

Angolul gay, magyarul meleg, de ugyanaz.

2021. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Mert ennek van marketing értéke manapság.
2021. júl. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nagyon Puzséros volt"

Ez leginkább Karl Marx-os volt. Klasszikus marxizmus.

2021. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!