Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri tovább néznem a Nagy...

Megéri tovább néznem a Nagy Pénzrablást?

Figyelt kérdés

A 2. Évad 4. Epizódjánál tartok. Az 1. Évad nagyon tetszett és másfél nap alatt kivégeztem viszont a 2. évad részeivel szenvedek. Az elsőbe tetszett hogy többnyire együtt voltak és jó kapcsolat volt közöttük. A második már csak arról szól hogy ki árulja el őket és hogy ki kit fenyeget meg. Tudom hogy csak egy sorozat de fáj nézni ahogy a számomra tökéletes első évad felépített világát tönkreteszi a sok idióta konfliktus, a túszok stb.

Én nem csak azt az Arturó Romant hanem még azt a szinészt aki eljátsza őt is szívesen megsimogatnám egy késsel. Számíthatok arra hogy legalább 1x még egységes lesz a csapat is nézhető lesz számomra is?

Nem akarok hisztizni csak tényleg ez elb4ssza a kedvem 😂

No spoiler pls



2021. szept. 6. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Arturo a legjobb karakter a sorozatban (a 2. évadig, utána a Netflix még őt is el tudta cseszni, MÉG ŐT IS!).
2021. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Arturo rettentően idegesítő, mindenki utálja.

A 3. évad lett a legrosszabb, nagyon sok az üresjárat benne és unalmas is.

A 4. évad már izgalmasabb, az 5. évad is eddig egész jó lett. Csak irritáló, hogy ilyen sok a visszaemlékezés, több mint fele időt részenként visszaemlékezésekkel töltenek ki. Ami nagyon zavar még, az a sok buta lövöldözés. Idióta módjára lövöldöznek a semmire, a falat találják el. Ha időközben 1-2 ember el is lett volna találva, halálos sebet ejtve rajtuk, akkor azt mondanám oké, de így nagyon bugyután van megoldva. Végül is film, de engem zavar.

Szerintem megéri megnézni csak Alicia miatt, ő egy nyomozónő, aki Raquel helyett lesz, és egy nagyon jó szereplő. Én miatta szerettem meg továbbra is a sorozatot, mert önmagában a 3. évad tényleg nagyon-nagyon gyenge volt.

2021. szept. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd végig, nagyon jó.
2021. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!