Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon szeretitek ti is a...

Nagyon szeretitek ti is a családi titkok c. sorozatot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, határozottan tetszenek! 😃
Nem hallottam még róla
Láttam 1-2 részt belőle, semmi extra
Én nem szeretem őket
28 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút nem szeretem, soha nem is néztem, csak 1-2 jelenetet láttam belőle, de az elég is volt, hogy kimondjam: béna! 😒 Utálom az erőszakot, de abban amilyen botrányok voltak, valós helyzetben már rég elszabadultak volna az indulatok, de helyette itt csak kisebb kiabálás volt, értetlenkedő hangnemmel körítve - lerí róla a megjátszás, nagyon amatőr munka!

Hasonló sorozat ugyan "A gyanú árnyékában", de az már eleve hitelesebb képet mutat, ráadásul az DOKUreality, tehát valós eseményeket elevenít fel, és izgalmasabb is, milliószor jobb, azt nagyon szeretem!

2021. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%
Imádom.
2022. jan. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

Legjobb dolog a vilagon:DD

foleg mikor karantenban nem tortenik az emberrel az eg vilagon semmi. Megjobban elvezi a dramat :D

2022. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!