Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények eddig az Eufória...

Vélemények eddig az Eufória 2.évadáról?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán tetszik,az első évad jobb volt.Kicsit elrugaszkodtak a valóságtól a folytatásban.

2022. jan. 27. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán tetszik
2022. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Az elso az nagyon nagyon tetszett, de eddig a 2. evad egyaltalan nem jon be
2022. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az elso nem tetszett, a masodik viszont nagyon.
2022. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
95%
Nekem eddig az első és a második is nagyon tetszik 😁Szuper sorozat..ízlések és pofonok
2022. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nagyon bejön.
2022. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 N!na023 ***** válasza:
100%

Hát szerintem amúgy elég érdekesre sikeredtek az eddigi részek.

S P O I L E R ! !


Én arra sem gondoltam volna hogy, Cassie és Nate között lesz valami.

Ha Maddy megtudja..huu....

Jules karakterével már nem annyira szimpatizálok mint az első évadban, nem tudom miért.

Rue is kezd egy kicsit túlzásokba esni a drogok miatt, kíváncsi vagyok mi lesz azzal a bőröndnyi droggal( ha kiderül nem adja el,szerintem gáz lesz)

Örülök hogy egy kicsit nagyobb szerepet kapott Fez a sorozatban, legalább az ő életébe is egy kicsi pillanatokat láthattunk, hogyan is jutott el odáig ahol most van.

Várom a további részeket, én szeretem a sorozatot!

2022. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok belsos, de az utolso epizod szakmailag szerintem hibatlan volt.. mintha egy Aronofsky filmet neztem volna.

Szerintem Maddy karaktere oriasit fog menni ebben az evadban, Cassienek meg ez lesz a szabadesese. Calt utalom, de zsenialis volt az “I am who I am” monolog. Tenyleg valami iszonyatosan primitiv ez az emberi sorsnak nevezett valami.. a 17 eves - csunya szoval - proli, fuggo lanyok es az 50 ev koruli csaladapa is ugyanazon a szenvedesekkel teli individualizacios folyamaton megy at. Nagyon nem szerettem regebben ezt a sorozatot, de a lelektani hatter elkepeszto.

2022. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a sorozatot, csomó olyan karakter van benne, amik valóságosak (néhány szereplő én total ráismerek egy-két ismerősre) és jól boncolgatja, mi lehet ennek hátterében. Eddig a 2. Évad nekem kicsit laposabb volt, persze azért vannak bőven ütős jelentek is, összeségében leköt. De amúgy csak nekem indokolatlanul sok a 2. Évadban a pucérság? :D
2022. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem van ami valóban reális és a mi generációnkat mutatja,viszont a drogozást,drogfüggőséget full nem reálisan mutatja.Tényleg sok volt a pucérkodás főleg az első pàr részben,de engem nem igazán zavart😂
2022. febr. 10. 15:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem realis a drogok kapcsan a soriban? Csak kerdezem, mert az en fuggo barataim imadjak.
2022. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!