Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények eddig az Eufória...

Vélemények eddig az Eufória 2.évadáról?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán tetszik,az első évad jobb volt.Kicsit elrugaszkodtak a valóságtól a folytatásban.

2022. jan. 27. 15:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rue,Elliot kinézete.A drogfüggők lefogynak nem törődnek magukkal,igénytelenek nagyrészt.A leszokas sem igy megy hogy 1 het azt utanna vao kapod a kis érmed hogy milyen ügyes vagy.2 hét pokol minimum,és utánna se leany alom jozannak lenni.Plusz a tobbi mellek hatas mint pl az orrverzes,mentalis leepules,emlekezet kieses...stb nem mutatja.Szerintem a sorozat kicsit ilyen "de jo drogozni" formaba mutatja a dolgokat de ez az en velemenyem.Egyepkent meg ma mar mindenki drogosnak hivja magat csak azert mert bevett 3 cataflamot 1 helyett vagy egyszer bevett frontint vagy füvezett 1x.
2022. febr. 11. 11:24
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Jól van szamár, jól van.
2022. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem koteledni akarok, nem tudom lattad-e a legutobbi reszt, de ha szerinted abban bulisnak mutatjak be Rue fuggoseget es nem latsz benne elvonasi tuneteket, akkor lehet te latod rosszul a dolgokat.
2022. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen a legutóbbi rész ütős lett és mutatták de pl. az első évadban nem nagyon mutatták be a szar oldalát,se a 2.évad elején.12# azért mert nem egy véleményen vagyunk nem kell le szamarazni,ezzel magadat alacsonyítod.Mar nem tudsz mit előhozni érvnek ezért inkabb engem tamadsz.
2022. febr. 12. 12:06
 15/17 A kérdező kommentje:
Amugy koszi a valaszokat azoknak is ment a zold akik mas velemenyen vannak/ervekkel leirtak miert nem ertenek egyet;)
2022. febr. 12. 12:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetertek veled, az elso evadban szerintem is light-os verziojat adjak elo ennek, viszont szerintem ez szandekos lehet, hogy aztan a mostani evaddal ugye sokkoljak a nezot, hogy na, azert vannak ennek durvabb formai is.
2022. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Lehet errol van szo...
2022. febr. 12. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!