Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The 100 vagy a trónok harca a...

The 100 vagy a trónok harca a jobb?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 11:42
A kérdező szavazást indított:
the 100
trónok harca
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A trónok harca egy nagy lejtmenet, első 4 évad szerintem nagyon szuper, 5-6 elmegy, a 7-8 pedig szörnyű.


A The 100 első pár évada érdekes volt, a közepe nekem kicsit lapos, majd a vége megint érdekesebb.


Nekem összességében a The 100 tetszett jobban (sorozatban, a könyvek teljesen mások), de ez csak az én szubjektív véleményem.

2022. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Tejesen más a kettő.

100 eleje nagyon klisés, gyerekes, később lesz izgalmasabb

A TH pedig egy nagyon kemény, komoly sorozat, 4 evadig toronymagasan az egyik legminőségibb sorozat, később lesz nevetséges

2022. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dö száz a jobb
2022. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok de nekem a Trónok harca messze a legjobb sorozat.És igen,valamennyi évad nagyon tetszett! A The 100 sem rossz de nálam nincs a top 20-ban sem.
2022. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!