Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szerintetek ki a legjobb...

Ki szerintetek ki a legjobb színész? vagy melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
...

2022. júl. 11. 12:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
#7: Nicolas Cage egy felkapott, de rossz színész. Minden gesztusa eltúlzott. Még hiteles szerepformálást nem láttam tőle. Adam Sandler, Dwayne Johnson, Vin Diesel nem színészek. Ellenben Woody Harrelson tényleg nagyon jó, nekem is az egyik kedvencem. #4-es és #5-ös voltam.
2022. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
9. Imádom :D True Beauty ? Be kellene fejezni, olyan szép ahogy a "csúnya" lány, aki a kiskacsa összejön a szívdöglesztő sráccal és tényleg nagyon jól megvannak, kiderül hogy a srác is geek:D !
2022. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%

11.


Angyalok városa, Képlet, Tolvajtempó, A Szellemlovas, A nemzet aranya, Next


Szerintem eléggé jó filmek, de lehet nem ugyanaz az ízlésünk.


The Rock, Adam Sandler és Diesel akkor kaszkadőrök?:)


Azért így beszélni róluk hogy nem színészek, nem szép dolog..

Esetlegesen szakmabeli vagy?

2022. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
#13: Lehet, hogy voltak Cage-nak jó filmjei, de attól ő még egy rossz színész. Dwayne Johnson és Vin Diesel meg akciósztárok. Én is bírom Schwarzeneggert pl., de soha nem nevezném színésznek. Adam Sandler meg egy idióta bohóc.
2022. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2022. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

Rangsort nem tudnék mondani, de akik hirtelen eszembe jutottak, és a filmek amikről emlékezetesek nekem:


Christoph Waltz - Becstelen brigantyk

Daniel Day-Lewis - New York bandái

Nicolas Cage - Veszett a világ

Johnny Depp - Alice Csodaországban

Ron Perlman - Az elveszett gyermekek városa

Mickey Rourke - Ima egy haldoklóért / A pankrátor

Leonardo DiCaprio - Viharsziget

Jeff Bridges - A nagy Lebowski

John Goodman - Barton Fink

Al Pacino - Carlito útja

Steve Buscemi - Kutyaszorítóban / Fargo

John Travolta - Ponyvaregény

Samuel L. Jackson - Django elszabadul

2022. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
#16: Ez a Christoph Waltz megmondhatnátok már, hogy mitől olyan nagy? Volt monológja két fos Tarantino-filmben, aztán mindenkinek ő lett a színészisten hirtelen. Daniel-Day Lewisnál meg sose az eljátszott szerep látszik, hanem ő, amint nagyon el akarja játszani a szerepet.
2022. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

#17: Szubjektív.


Amikor egy művelt és rafinált de gonosz alakot kell játszani, az mindig nehéz szerep. Christoph Waltz a Brigantikban tökéletesen hozta, számomra felejthetetlent alkotott. Anthony Hopkins is ilyen volt Hannibal Lecterként.


Daniel-Day Lewist meg csomó jó filmben játszott, ahol pont az ő játéka miatt is volt jó a film. A salemi boszorkányok, az Apám nevében, a Vérző olaj, az Ártatlanság kora mind-mind ilyen.

2022. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudnék csak egy színészt választani

- Donald Sutherland (az én személyes kedvencem-nincs olyan szerep, amiben ne nyújtana elsőrangú alakítást)

- Edwar Norton ( Másik nagy kedven: Amerikai história X és Legbelsőbb félelem-Elképesztő alakítások!)

- Liam Neeson (Annak ellenére, hogy mostanában csapnivaló filmeket vállal el, ő egy elsőrangú színész. A Schindler listájában vagy a Ima egy haldoklóért című filmekben nagyon nagyot alakított)

- Tom Hiddleston (érdemes megnézni egy-két Shakespeare alakítását, hihetetlenül jó és sokoldalú színész- Coriolanus, Hollow Crown)

- Anthony Hopkins (szerintem nem kell magyarázni)

- Jack Nicholson (bármilyen karaktert el tud játszani a szerethetőtől, a leggonoszabbig, egyformán jó drámában és vígjátékban)

- Morgan Freeman (egyszerűen remek, nagyon sokoldalú)

- Philip Seymour Hoffman (ő is bármilyen filmben megállta a helyét, legyen az drámai vagy komikus szerep-nagy kár érte R.I.P.)

- Kevin Spacey (az ő renoméja nagyon rossz lett az utóbbi időben, de a színészi tehetségét nem lehet tagadni-Szigorúen bizalmas, Amerikai szépség, Közönséges bűnözők)

- Ralph Fiennes (szintén a Schindler listája, Erőszakik és Az angol beteg viszi a prímet)

-Matthew McConaughey (szerencsére sikerült kilépnie a szépfiú szerepkörből- a True Detective, Úriemberek, Mielőtt meghaltam, Ha ölni kell- azt hiszem nincs szükség kommentárra)

- Vince Vaughn (mindig is utáltam, de a True Detective második évadában végre megmutatta, hogy nem csak idióta vígjátékokban tud kreténeket alakítani)

- Steve Carell (ő is nagy meglepetés, mert sokáig bugyuta szerepeket kapott, de azért tud ő játszani. Bebizonyította a Nagy dobásban)

2022. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Clint Eastwood az egyik kedvencem

Másik kedvenc az Michael Reilly Burke.

2022. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!