Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szerintetek ki a legjobb...

Ki szerintetek ki a legjobb színész? vagy melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
...

2022. júl. 11. 12:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

14,17 fikázás helyett kérlek írjatok kedvencet. Nem azt kérték hogy ki az akit nem szerettek, stb


Adam Sandler új filmje azért eléggé klassz lett, de ha csak az 50. Első randit kell említeni.. nos, igen. Meg is könnyeztem.


Szerintem aki fele ennyit nem tett le az asztalra az ne bohócozzon egy sztárt. Nem a botrányairól lett híres és nem is polgárpukkasztó személyiség.


Ez a topik a kedvenc színészek helye. Nyilván az én összes kedvencem sem került ide, de más említi is. Ennyi. Nem kell háborogni. :)

2022. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nem írok neveket. Vannak zseniális filmek. Azokat nagyrészben a színészek teszik felejthetetlenné!


Például az Ötödik pecsét, vagy az Egri csillagok, Liliomfi magyar filmek, elképesztő színészi alakításokkal.


Ponyvaregény, Blöff, Halálsoron, Szemtől szemben, Az igazság bajnokai, Terminátor 2, Lesz ez még így se, és

még rengeteg film, ahol a színészek hibátlanul játszák a szerepüket.


Lehetetlent kérsz, nem tudok válaszolni. 😔

2022. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 NTBS ***** válasza:
90%
Inkább egy-egy film, ami kivàló. Sok jó színész van.
2022. júl. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Emma Mackey
2022. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!