Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jó választás volt...

Szerintetek jó választás volt Homer Simpson hangjának szegény Székhelyi József helyett Háda János?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen Székheyli jobb volt.
2022. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen... Székhelyi József teli találat volt. Mi óta Háda János a hangja? Láttam pár újabb részt, ami már Székhelyi József halála után készült, de azokban Csuja Imre volt a hangja Homer-nek és ő egész jó volt, persze annyira ő sem, mint Székhelyi József, de azért egész jó volt. De olyan epizód(ok)al én még nem találkoztam, amiben Háda János lett volna. De el tudom képzelni, hogy Háda János is tudja olyanra változtani a hangját, hogy az jó legyen Homer-nak, mert ő is nagyszerű szinkronszínész...
2022. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt van a wikipédián hogy Háda János vette át a szerepet.

[link]

2022. aug. 11. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem a sorozat wikipédia oldalát és úgy volt, hogy közvetlen Székhelyi József után Csuja Imre lett a hangja és még később, a 29. évadtól már Háda János...
2022. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy pár epizódot láttam Háda Jánossal, de pár perc alatt megszoktam a hangját. Székhelyi persze pótolhatatlan és nehezen utánozható, de Háda legalább vette a fáradtságot, hogy mélyebbé, öblösebbé tegye a hangját. Van olyan, hogy szinkronhangok leváltásakor az új hang teljesen elüt a régitől. Ez nagyon ki tudja zökkenteni a nézőt. Ebben az esetben azt mondom, még viszonylag jól megoldották a cserét.

Bart hangja, Simonyi Balázs is leváltásra került, mert Székhelyi nélkül nem folytatta a sorozatot. Markovics Tamás vette át, akinek elég más a hangszíne, de szerintem nem vészes.

2022. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkodtam, hogy vajon eredetileg hogy nem merült fel például Dörner György. Az ő hangja eléggé hasonlítana az eredeti angol hangra.


Gondolom mindenki megszokta már Székhelyi József hangját, és szerintem is sok poén és jelenet nem lenne ugyanolyan nélküle, de azért kíváncsi lennék rá, hogy hogy hangzana. Mit gondoltok erről?

febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!