Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ekkora felhajtás...

Miért van ekkora felhajtás most a Sikoly film körül?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy most van moziban, de ettől függetlenül az átlagosnál jóval de jóval nagyobb hype van körülötte, pedig csak egy n+1-edik slasher, mi indokolja ezt a nagy csinnadrattát?

2023. márc. 15. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Amiért minden filmnél manapság: minél több pénzt lehúzni róla.
2023. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Mely filmeknél kegyeskedsz engedélyezni felhajtást?

Legközelebb majd benyújtom a kérvényt előre, hogy tudjam milyen filmekért lehetek izgatott és melyeknél tiltod meg.

2023. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
83%

Minden film körül nagy a felhajtás. Nem csak Horror filmekre gondolok itt. Ha egy olyan filmet dobnak piacra, ami még nem volt, akkor azért nagy a felhajtás, ha pedig egy többedik részről van szó bármelyik filmel kapcsolatosan, akkor pedig azért. Az 5-ik rész körül is nagy volt a felhajtás tavaly. Premier előtt és után is sokáig nyomták a Trailereket, például YouTube-on is, reklám gyanánt. Meg mindenhol erről olvastál, Facebookon is, de lehetne még sorolni.


A Sikoly széria, egy közkedvelt darab. Megvannak tényleg az ősrajongók, akik kedvelik ezt a film sorozatot. Mindenkinek megvannak a kedvenc műfajai, és azon belül a kedvenc filmjei, vagy Franchisejai.


Én például vártam. Szeretem ezt a filmet, én is rajongó vagyok. Talán picit több a felhajtás mint a tavalyi 2022-es részhez képest, de ez azért is van, mert szerintem sokkal jobbra sikerült, mint az előző része. Meg ugrottak egy mércét, a Sikoly filmekhez képest, és ez most nagyot ütött, de nem csak az én szememben, ahogy látom. Legalábbis ahogy nézem / olvasom a kritikákat, a többségnek nagyon tetszett.


Erre a filmre úgy is érdemes beülni megnézni, vagy csak szimplán gondolni rá, hogy ez egy Sikoly film. És ezen belül kell azonosulni vele, nem pedig saját elgondolásból kritizálni azt negatív értelemben, mert nem arról szólt és nem olyan lett, mint amilyennek az emberek várták. Egy adott Franchiset csak a saját körén belül szabad értékelni és megérteni, de ami a legfontosabb, értelmezni. Mert ha nem így nézi az ember, akkor persze hogy nem érti, és nem fog neki tetszeni. Ez egy olyan film, ami szintén sokak között megosztó lehet, de ha az ember tudja hogy ezek miről szólnak, miről és hogyan építkeznek és mik a sajátosságai, akkor pont azt kapja a moziban, amit várt.


Apropó! Mi a Te kedvenc Horror filmed? :)

2023. márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt nem vettem észre. Háromszor láttam a reklámját, és ennyi az egész "felhajtás".

Egyébként az elmúlt évtizedek egyik legsikeresebb horror-szériájának a legújabb része. Mondjuk ez azért megindokol némi felhajtást.

2023. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert minél több pénzt szeretnének begyűjteni.
2023. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
#3 és #4 A Sikoly sosem volt horrorfilm... sima thriller. És nem is értem miért volt bármikor is olyan nagy felhajtás körülötte. Ez az új meg nyilván különösen gagyi lesz, csakúgy mint a várva-várt Mátrix rész. Az még egy bődület hülyeség volt.
2023. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!