Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gen V Basszus de hiányzik az...

Gen V Basszus de hiányzik az első szerelmi élmények.. mikor minden első.. sajna csak 1x élheti át ezt az ember. nektek is?

Figyelt kérdés

Gen V sorozat. 6. rész 10-11. percnél amikor a nyakába ugrott a Tücsök.. a srác elmeséli neki még nem volt senkije.

Az elsőbe nagyon szerelmes voltam.. nagyon nagyon.. és ha arra kér fussak oda hozzá 50 km-ről este 11 kor elindulok pizsamában is. Azóta se éreztem azt a vágyat, szerelmet.. és hűséget.

a forgatókönyv kérdéses de az ilyen Tini szerelmeket szerintem jobban eljátszák mint az alkonyatban tették az tuti :D spontánabb igazibb. sztem nem rossz sori. Helyes ez a kis tücsök színésznő szerintem. 24 f



2023. okt. 21. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerintem hit kérdése (nem vagyok vallásos) ha valaki az első után csak teng leng a kapcsolatokban.. és valójában nem érzi a szerelmet/ nem hisz benne, már nem is fogja. De én megint arra vágynék mint ami Tücsök és Sam között van. (am 1 éve szakítottam a 2. kapcsolatommal.. az első sokkal jobban fájt)
2023. okt. 21. 11:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak én nem tudom értelmezni, hogy most miről beszélsz?

Most a sorozat volt számodra megindító vagy pedig az első szerelem érzése?


24 éves létedre úgy írsz mint egy kicsapongó tini srác.

2023. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
te meg úgy gyülőlködsz egy vadidegenre mitha ismernéd és egy zsémbes öregasszony lennél a szomszédból. van ez így
2023. okt. 21. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

a sorozatban az egyetlen viszonylag értelmes szerelmi szál azaz amit írtál, a tücsök és sam közötti kémia, bár az is számomra kérdéses, mert keményen 2szer találkoztak :/


a többi karakter szerelmi élete baromi szánalmas írói próbálkozás, az hogy a transzi meg a nigger csaj az egész 6 rész alatt talán szóltak egymáshoz 6-7 szót és akkor már azon gondolkoznak hogy járjanak e, sőt már le is feküdtek egymással hát vicc

arról már ne is beszéljünk hogy a nigger telepata srácnak a legjobb barátja öngyilkos lett és ezért elkezdi k*rogatni a legjobb spanja csaját:D azért megnézném való életbe történne-e ilyen, totál hülyeségnek tartom az egészet, és ez még csak egy kis részlet volt a sorozatról, mert az hogy 50perces egy rész és 45percen át dráma megy, majd az utolsó 5percben történik valami akció, hát nem egy boys sorozat az tény, ahhoz képest számomra csalódás lett, de kinek mi

2023. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4 es nem figyeltél.. a lány delejezte meg a srácot hogy ne csak kedvelje hanem szeretkezzenek is.

mert magányos volt a pasija után.

2023. okt. 29. 14:43
 6/6 A kérdező kommentje:
megnéztél vagy 2 részt majd a feltételezésekből te ésszerű kijelentéseket próbálsz tenni..(de azok nem tények) ez a kamasz gyerekek legnagyobb hibája
2023. okt. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!