Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fekete Hattyú. Mennyire durva?

Fekete Hattyú. Mennyire durva?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és szeretem az elgondolkodtató filmeket. Több kérdést is olvastam itt, miszerint ez olyan, elgondolkodtató film. De azt is hallottam, hogy félelmetes, szóval a horrort nem szeretem. De láttam a film bemutatóját és nagyon érdekel. Csak félek, hogy tényleg nagyon félelmetes, arról pedig rossz emlékeim vannak.
2011. márc. 14. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Jajajaaaa. Nem nézném meg, ha nagyon félelmetes lenne. Egyszer meg akartak velem nézetni egy horrorfilmet, és nem akartam, szóval elaludtam rajta :D


De akkor szerintem majd megnézem :)

2011. márc. 15. 10:49
 12/15 anonim válasza:

azjóó. az ilyen pszihothillör. én most néztem meg a héten, szerintem nem para, nem lesznek tőle rossz álmaid, nagyon nyers a film és átlag ember meg sem érti elsőre meg szarozza, de aki kicsit is jártas a témában az egyből levágja mi zajlik. ha szereted az ilyeneket, akkor gondolom érted is őket és akkor majd csak ámulni fogsz, hogy jaaj milyen csodálatos. *-*

szóval szerintem nézzedcsakmeg. megéri, nagyonszép.

15/l

2011. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fiúknak/férfiaknak ez a film TUTIRA NEM tetszik. Ez alól egy kivétel van: meleg a fickó - na akkor igen!
2011. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésre válaszolva: sztem nem neked való. Van benne egy pár perces jelenet ami nagyon durva. Sem én sem a barátom nem tudta nyitott szemmel nézni.
2011. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

én csak az első 72 percet láttam eddig, de volt olyan jelenet, ami kísértett egy ideig... elég durva, de sztem eddig megért, ha lesz időm tuti befejezem, bár lehet h egyedül nem vállalom be

15/L

2011. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!