Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez? Ismerős? Öcsémnek...

Mi lehet ez? Ismerős? Öcsémnek keresem! Szülinap! SOS Segítség!

Figyelt kérdés

Az öcsémnek akarom megkeresni szülinapjára, szerintetek jó ötlet? Egy régi kedvenc sorozata volt, de sajna nem emlékszem a címére :( Őt meg nem akarom megkérdezni, mert csak így lesz meglepi :) Csak egy pár epizódos sorozatról van szó, de hosszabbak a részek...


A sorozatban egy átlag amerikai fiú háza előtt landolt egy időutazó... És belekeverednek valami idő hajszába és van egy aranyos állatka a fedélzeten(prizmának becézik), meg egy csajjal is megismerkednek út közben...


A két rivális egy masina darabjait keresi téren és időn át. Aki minden darabját megtalálja, az rakhatja csak össze... Ilyen fehér műanyag szerű darabokat keresnek, ez most hülyén hangzik, de én csak részleteket láttam :S Öcsén ült mindig a tv előtt... És a végén kiderül, hogy a srác végig a rossz oldalon harcol... Akit üldöztek, az volt a jófiú és akinek segített, az pedig a rossz...


Akit üldöztek annak folt valami fura űrhajós ruhája, amiben az időben utazott, a srác meg 6-10 óránként tudott magától is utazni, vagy mi...


Valakinek valami ötlet? Nagyon megköszönném!!! Lécci segítsetek!!!



2012. máj. 10. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez rajzfilm, vagy rendes filmsorozat? Hogy nézett ki kb. az az állat, ami a fedélzeten volt velük? Illetve mennyi idősen nézte az öcséd és hányban volt ez? (hogy tudjam hova tenni a sorozatot, hátha így könnyebben megtaláljuk)
2012. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez rendes sorozat, olyan 2000-2002 körül, de nem tudom pontosan...
2012. máj. 10. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
És az állat hogy nézett ki kb.?
2012. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek között nincs?


[link]

2012. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem emlékszel melyik adón ment a mese sorozat? ezzel nekem sokat segítenél ,mert tudnám hova és lehet beugrana :)
2012. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán az rtlen ment és nem mese... Inkább kölyök film!
2012. máj. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!