Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van az "eredeti...

Mi értelme van az "eredeti release"-nek?

Figyelt kérdés
Rengetegszer mikor torrenten letöltök egy filmet 20 millió 15Mb-s winrar fájlokban van amit mindig kikell csomagolni.. mi értelme van ennek, hogy darabokra tördelik a filmet? Nem lenne egyszerűbb csak simán a sample-t az NFO-t meg magát a film fájlt feltölteni?
2012. aug. 10. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem, de ez engem is idegesít :)
2012. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti forrás FTP, aminél ajánlott darabolni. Nem mindegy hogy egy hálózati hiba esetén 1 db 15 MB-os darabot kell újrakezdeni és folytatni a többivel, vagy egy X GB-os fájlt.

Seedszerver esetén szintén nincs sokszor lehetőség kibontásra, mert az eredeti fájlokat viszik tovább és állnak be vele seedbe.


Lassan kezd elterjedni az a nézet, hogy kibontják őket, egyre több oldal kötelezővé teszi ezeket és tiltja a darabolást.

2012. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem :)

köszönöm a választ, igazad van egyetértek abban, hogy hiba esetén könnyebb egy 15Mb-s fájlt cserélni mint egy x gb-sat,

de akkor is torrentre hülyeségnek tartom a darabolt feltöltést :) én mindig kibontom és úgy töltöm fel az oldalakra, mert tudom milyen idegesítő mikor várok egy jó filmet lejön, és már nézni akarom de még kell várni x percet a kicsomagolásra :S

2012. aug. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!