Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az így jártam anyátokból...

Ifj.jancsi98 kérdése:

Az így jártam anyátokból várom az új feltöltéseket, de addig is szeretném vmivel lekötni magam. Légyszi nem tudnátok vmi jó sorozatot ajánlani amivel egy átlagos 14éves srác le tudná kötni magát?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
The Walking Dead - nagyon király, zombis-túlélős sorozat, eddig két évad van, de csak felirattal tudod nézni, mert nincs szinkron (most jön ki a harmadik évad, konkrétan ma van az első része)
2012. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

The Walking Dead nem olyan nagy szám. Nem rossz sorozat, de nem olyan kiemelkedő (pontosabban csak a zombis téma miatt kiemelkedő, de a gond, hogy nem is igazán a zombikról szól a sorozat). Bár az igazán jó sorozatok meg kicsit idősebb korosztálynak való, 16-17 körül minimum kéne lenned, hogy értsd és értékeld, szóval a TWD lehet mégsem olyan rossz neked.

Ha vígjáték érdekel: Modern Family (ha jól tudom itthon mostanában fogják elkezdeni adni, valami Rém modern család vagy milyen címen), HIMYM-et a leggyengébb részei is verik (főleg az utóbbi 3-4 év HIMYM-et), Arrested Development, a valaha volt egyik legjobb sitcom sorozat, Parks and Recreation, szintén zseniális, The Office (főleg UK) és Rules of Engagement.

Illetve régiek közül két alap: Dokik és Jóbarátok.


Ha nem csak vígjáték érdekel Lost, Justified, Suits (ez dráma és vígjáték is egyszerre, van benne pár nagyon nagy poén), Game of Thrones, stb.

2012. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!