Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is utáljátok a szerelmes...

Ti is utáljátok a szerelmes filmeket?

Figyelt kérdés

Én nagyon,mert nincs jó történet,csak az alap felállás:ismerkedés-összejönnek-veszekednek-kibékülnek-vége.

Marha unalmas,legalábbis nekem.


2013. febr. 23. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Énsem szeretem, ink horrort nézek
2013. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem sűrűn szoktam azt nézni.

Amúgy azért 1-2 kivétel biztos van.

2013. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket.
2013. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Se a filmeket se pedig a szerelmes sorozatokat nem szeretem. Nem mondom, hogy szarok aki szereti nézni az nézze nyugodtan csak nekem ne kelljen.
2013. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nyálas, romantikus, drámai, akkor én is utálom, amúgy jó... :)
2013. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon szép romantikus filmek, ne nyálas/gagyi hollywood-i fost nézz.
2013. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
De ami olyan mint a leírasban van,azokat utálom.
2013. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A telenovellákat én is utálom, de az amcsi filmeket is.

Szerencsére rátaláltam a nekem való filmekre az animékre. Ott még a szerelmes animék is szórakoztatóak, és nincs két egyforma.


A telenovellákban még az is szar, hogy éppen azokat a poénokat, helyzeteket sütik el, semmi eredeti nincs bennük.

Az amcsi filmekben meg éppen azokat a poénokat sütik el 0 változtatással. SZAR

2013. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amiben van egy minimális kreativitás és egyéniség és nem csak a milliomodik állandósult (fent említett) sémára épülnek, akkor egyszer megnézem. De mivel ez olyan ritka, mint a fehér holló, sajnos nem vagyok rajongó...
2013. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én nagyon sok filmet láttam,moziban is,de főleg itthon és sok változatos dolog van,témák is,a horrorban is,meg mindenhol,kivéve a szerelmes ,sajnos nem láttam kivételt.Mondjuk minden témában már csak remake van szinte(feldolgozás),nem tudom sokkal kielégíteni esztétikai vágyaimat.

6os,milyent ajánlanál akkor?

Animéket is nézek,abból az öldöklős,horrort szoktam inkább,de ha valaki ad egy címet,meg google-zem hát ha jó.És lehetőleg ne perverz,mint a kiss x sis(két ikertestvér van ráizgulva a mostohatestvérére),vagy egy másik,aminek el felejtettem a címét,amiben két csaj van,az egyik rocker,és megleszbülnek.

2013. febr. 23. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!