Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is utáljátok a szerelmes...

Ti is utáljátok a szerelmes filmeket?

Figyelt kérdés

Én nagyon,mert nincs jó történet,csak az alap felállás:ismerkedés-összejönnek-veszekednek-kibékülnek-vége.

Marha unalmas,legalábbis nekem.


2013. febr. 23. 20:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1-2 kivétel akad, ami tényleg tetszett (de ne kérdezd, már fogalmam sincsen mik voltak azok, ebből is látszik mekkora hatással volt rám a film kb.) nagyon kevés olyan van ami nem ez a tipikus:

férfi-nő ismerkedik --->először nem jönnek ki túl jól -----> valahogy mégis csak egymásba habarodnak ----> pont amikor már összejönnének, akkor történik valami "fúúú, de rossz" és mégsem jönnek össze ----> de azért a film vége mégis csak egy csók jelenet a két turbékoló galamb között.


Na ezek azok a sztorik amiket már kívülről fújok. és nagyon ritka az olyan, hogy nem olyna vége van 1 filmnek, mint amilyet eleve elképzeltem már az első 10 perc után.

Szóval annyira én sem vagyok od aértük.

2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!