Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is utáljátok a szerelmes...

Ti is utáljátok a szerelmes filmeket?

Figyelt kérdés

Én nagyon,mert nincs jó történet,csak az alap felállás:ismerkedés-összejönnek-veszekednek-kibékülnek-vége.

Marha unalmas,legalábbis nekem.


2013. febr. 23. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te csak popkornzabálós filmeket ismerhetsz. Tudok kapásból több olyan szerelmi filmet is non-heppienddel, amiket ha végignézel, újra kell indítani mint a windows 95-öt.
2013. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Van egy-két kivétel, amit szeretek, mint pl. a Szerelmünk lapjai, de amúgy én sem vagyok nagyon oda értük.
2013. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Pretty_Fighter ***** válasza:
A romantikus-vígjátéknak nevezett filmeket szeretem,a sírós-fajta romantikus filmeket viszont nem olyan szívesen nézem.
2013. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
75%
én csak horror-thrillert nézek ajánlom a hivatlan vendéget
2013. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Yep.
2013. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen Kate Hudson- Adam Sandler & co tipusu filmektol en is a falra tudok maszni. Keves szerelmes film van, ami tetszett, ilyen pl a Sweet November.
2013. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem ez a kedvenc műfajom filmekben az biztos :D 1-2 kivétel van, de inkább a thrillereket szeretem vagy drámákat
2013. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt szeretem, másrészt utálom őket.

Szeretem, mert én is erre vágyom, és utálom, mert nincs meg nekem :D


Amúgy nem nézek kifejezetten szerelmes filmeket, mert halálra unnám, mivel (ahogy Te is mondtad) mind ugyan arra a sémára épül. A komoly, filozofikus problémákat taglaló filmeket szeretem, amikben van szerelmi szál is. Meg a rajzfilmeket. :D


17F

2013. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én személy szerint hányok a romantikus filmektől. Na jó.. vna 1-2 kivétel, de az nagyon ritka... Amik meg már túl vannak nyáladzva meg stb. azoktól egyenesen öngyilkos leszek. Inkább megnézem egy jó akció filmet, vagy valamit, amiben izgalom is van, nem csak "jajj, Thomas, nem lehetunk együtt, mert Béla megtudja, és akkor vége mindennek, jajj, jajj" brrr. xddd

16/L

2013. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!