Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem itthon nincs...

Csak szerintem itthon nincs sikere a Dowton Abbey-nek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez csak az angoloknak jön.Mondjuk én nézem és tetszik.De szerintem magyarok nagy százalékának nem jön be...

#sorozat #angol #Story4 #Dowton Abbye
2013. márc. 3. 19:53
 1/8 anonim válasza:

Nekem felkeltetted az érdeklődésemet. Még nem hallottam erről a sorozatról, de most utánanéztem és tetszik.

Nem tudom, mennyire népszerű itt, sőt azt sem, hogy magyarul játsszák-e. De tuti, hogy sokaknak tetszene, aki szereti a történelmet, a szép ruhákat és jól beállított jeleneteket, a jó színészi alakításokat, karaktereket. Szóval igényes sorozat. Igazi angol.

Szórakoztató és elgondolkoztató, bemutatja az élet jó és rossz oldalát.

Amúgy miért számít, hogy másoknak tetszik-e? Ha neked tetszik, akkor jó időtöltést hozzá:)

2013. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha érdekel a Stroy4-en megy vasárnap este 20:00-kor magyarul.
2013. márc. 4. 19:37
 3/8 anonim válasza:
Nekem nagyon is tetszik. Véleményem szerint az emberi társaság kultúráltabb rétegének tetszik. A kultúrálatlanok pedig nézzék inkább tovább a szappanoperákat és ne a jobb sorozatokat. Ez az én véleményem. Az én ismerőseim közül is csak az érdekeltebb személyeknek tetszik.
2013. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire reprezentatív (semennyire :D) de az én baráti köröm az egyetemről nézi. Én letöltöttem előre, szóval már végignéztem a 3. évadot, de magyar szinkronnal is meg szoktam nézni, mert szerintem jók a magyar hangok. :) A minap azonban én is elgondolkodtam rajta, hogy meghozta-e a várt nézettséget. A story4 nem éppen egy népszerű csatorna, szóval merész vállalkozás volt megvenniük. Persze az is igaz, hogy a tv2-n vagy az rtl-en úgyse nézné senki. Szerintem.
2013. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahh,már a 3. évadot! Meghal valaki a háborúba? Írd meg privibe légyszi!
2013. ápr. 17. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Én odavagyok érte, és szerintem mások is, mert nemrég elkezdték ismételgetni a korábbi részeket. Csak van rá igény...
2013. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából a 10 éves lányom velem együtt nézi,hát őszintén örülök neki,hogy nem ilyen Éjjel-Nappal Budapesteket nézeget!
2013. ápr. 22. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy a Story4 meg a Story5 adja, amik nem túl népszerűek. Meg mi amúgy sem az angol, hanem az amerikai sorozatokhoz vagyunk szokva.

Mentalista, Dr. Csont, NCIS, a nyomozós, akciódús, vicces sorozatokhoz... a Downton Abbey viszont lassú, karótnyelt, Jane Austen-stílusú nemtörténikbennesemmidemégisjó sorozat.

Egyszerűen túl lassú ez az embereknek.

2015. szept. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!