Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hacsi - A leghűségesebb barát...

Hacsi - A leghűségesebb barát film ez igaz történet vagy csak egy rendezö agyszüleménye?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 11. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ami te linkeltél, az a remake - amerikai-angol film. Nagyon jó film, nagyon szeretem, de más környezet van benne, másféle meberek, miliő...


Az igaz törtéent és az abból készült első film is japán - ahogy Hacsi is japán kutya volt.


Ez az első film, amely a kutyáról készült:

Hachiko monogatari (Hachiko története).

2013. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is mondja,ez egy japán kutya volt,nem egy amerikai rendező agyszüleménye,csak ugye elég nagy divat lett a jó filmeket elcseszni egy remake-el(tisztelet a kivételeknek,de nem láttam még jó remake-et).


És igazából úgy emlékeztem,több japán filmverziója is van neki,de ezek szerint tévedtem.

2013. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én meg még egy olyat se láttam, ahol nem lett volna jobb az amerikai remake, mint a japán gagyi!
2013. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Én meg még egy olyat se láttam, ahol nem lett volna jobb az amerikai remake, mint a japán gagyi!"


Hacsi, kör. Kapásból kettő.


"Japán gagyi"


Ez minden japán filmnek szólt? Mert ezek szeirnt vagy csak szar filmeket láttál, vagy amerikai-futószalag mániás vagy, de Kurosawa például kenterbe veri az amerikai rendezőket, és vagy csak 10-15 kéeps felérni hozzá. Például.

2013. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:05


Fölösleges beszólás volt,révén hogy már rég meg kapta a kérdező a választ,ráadásul az érved sem túl meggyőző;"gagyi".


Ha értenél egy kicsit a valódi filmművészethez és nem lennél olyan érzelemszegény,akkor jobban tudnád értékelni japán filmeket. Kérdezz meg akárkit,aki akár kicsit is konyít valamit a filmművészethez,biztosan japán darabokat fog elsősorban mondani,ha nem,akkor sem fgoja ilyen roppant meggyőző érveléssel leoltani az összes japán filmet.

Mellesleg az amerikai filmIPAR a közelében nincs az ázsiai filmMŰVÉSZETNEK.-Kivétel van,elismerem.


De én most minden kötekedés nélkül hadd kérdezzem meg,miért jó az,hogy leugatod a másikat,ellenben értelmes választ nem tudsz adni? Ennyire élvezetes lenne fölöslegesen belekötni a másikba?

Két dologra tudok csak gondolni;vagy éretlen vagy,vagy egyszerűen csak egy rasszista köcsög.


Erről ennyit,köszöntem.

2013. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Időpont ma 20:10"


Mindenkinek szubjektív a véleménye.A kör szerintem százszorta jobb lett,mint a remake,az eredetiben éreztem a légkört,meg volt a hangulat is,ami kellően ijesztővé tette a filmet,az amerikain viszont látszódott,hogy mindent a látványra fordítanak,nulla lélektani elem.


-nem kötekedésből,mint mondtam,mindenki máshogy lát dolgokat.-

2013. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!