Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Watchmen című...

Aki látta a Watchmen című filmet az válaszolna nekem néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy a filmben a Komédiás megölése után rögtön a legelején van egy intro ami alatt Bob Dylan The Times they are a-changin című dala szól , és ebben az intróban különféle történelmi események vannak amit az USA-t érintették .


Ezek közül a nagy részét tudom DE ... van néhány amihez segítség kellene :

(itt a linkkje az intrónak)

[link]


1. 2:15-nél az Rorschach gyerekként ?

2. 2:55-nél a Komédiást látjuk ahogyan fejbelőtte Kennedy-t ?

3. 3:15-nél ki gyújtotta fel magát és miért ?

4. 3:49-nél Gorbacsov és Fidel Castro néz felénk ?

5. 3:56 -nál amikor a lány virágot rak a katona puskájába , majd nem sokkal ezután sortüzet nyitnak a (szerintem) hippikre az milyen esemény lehetett ?

6. 4:40 -nél amikor Ozymandias pózol a kameráknak , az a Studio 54 megnyitásakor van ?


Egyébként olvastam a képregényeket is , csak az elsőt nem , és azóta imádom a Watchment , a film is nagyon tetszett , főleg ez az intró :DD


Nektek tetszett a film ? :)



2013. jún. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én láttam vagy kétszer de csak két kérdésre tudok válaszolni.

4. igen szerintem ők

és a nektek tetszett? nem... :D

2013. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helló.


1. Igen, az Rorschach.

2. Nyilván.

3. Az van írva a TV-ben, hogy a Vietnami háború kiterjedt. A háttérben talán arabok állnak, lehetséges, hogy valami tiltakozó. Viszont, ez egy alternatív világban játszódik, tehát nem minden valós esemény amit ebben a klipben látsz.

4. Erről fogalmam sincs, Gorbacsov viszont nem így nézett ki, de ha nem is ő, valószínűleg valami orosz vezető, Fidel Castro egyértelmű. Nyilván valami Orosz-Kubai szövetségről van szó.

5. Nem tudok róla, hogy lett volna Amerikában bármiféle hippi mészárlás, ez nagyon valószínű hogy már csak az író fantáziája, valószínűleg azt akarta érzékeltetni, hogy a "szabad" Amerika már nem létezik ebben a világban.

6. Na erről végképp fogalmam sincs, de valószínűleg egy elég fontos kulturális eseményről lehet szó, ami annyira szolgál, hogy már a bevezetésben lásd, hogy Ozymandias mennyire fontos emberré vált.


A film meg a Sin City mellett, a legjobb képregény adaptáció ami készült.

2013. jún. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , főleg a második kommentelőnek . :) Most már világos :D
2013. jún. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!