Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Odaátban ez a...

Milyen az Odaátban ez a Destiel dolog?

Figyelt kérdés

Még csak a második éved végén járok(egy hét alatt ennyit beettem, túl gyorsan haladok és félek, hogy hamar befejezem az összes évadot..:S), szóval olvasgattam ilyen Destiel-es kérdéseket. Most komolyan két pasi lesz együtt? Szerelmesek lesznek, vagy mi?:D

Én ezt így nem tudom elképzelni. És ha Dean annyira odalesz Castiel-ért, akkor mi lesz a kis Sam-mel? Csak mert ő az öccse és gondolom szereti, meg képes lenne érte majdnem bármire.. Szóval vagy nagyon hülye vagyok a sorozathoz, vagy csak simán nem tudom elfogadni két jó pasi szerelmét egy ilyen sorozatban..

Ne túl sok spoilert! Csak a lényeget, hogy megértsem, mert ezen rágom magam már 2 napja..

Köszi!:)



2013. jún. 22. 09:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

A Destiel olyan, hogy ki minek látja:D Számomra ők nagyon jó barátok, de valahogy úgy érzem, hogy mélyen, legbelül többet éreznek...

Amúgy ne aggódj hogy gyorsan haladsz, mert én mikor igazán rákaptam, 1 évad megvolt 3-4 nap alatt :DD És újra is lehet kezdeni :D

2013. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Tényleg, újra lehet kezdeni, ezt valahogy el is felejtettem.

Egyszer egy sorozatot mikor bejeztem elölről kezdtem és jó volt, mert valahogy jobban értettem:D

Na már nem is vagyok úgy elkeseredve:)

2013. júl. 2. 02:11
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem lenne kifogásom ha canon lenne,csak valahogy a fanok néha annyira feldühítenek:/

Nem ti,de olyan sokan vannak akik folyamatosan bombázzák az írókat hogy "na most azonnal legyen canon ti p*csök" hogy néha gyilkolni támad kedvem.Meg csak azért nevezik őket homofóbnak mert nem hozzák össze őket,pedig már volt két meleg karakter(Charlie és Aaron) és egy meleg pár a sorozatban,és sok ilyen témájú vicc van,de neeem az írók homofóbok csak mert nem ugrálnak a kedvük szerint.

Meg kezd általánossá válni hogy minden a háttérbe szorul és csak a romantikus szál van középpontban,és ez nagyon le tud lombozni egy idő után,mert nem repülő szívecskéket szeretnék látni hanem karakterdrámát,izgalmat,tudni akarom mi lesz a dolgok végkimenetele,életben maradnak-e a végén,egyszóval a történetet akarom látni,és az ahhoz kapcsolódó találgatásokat,nem egy rakat kitalált romantikus szappanoperátXD

Egy kicsit sem zavar a Destiel maga de ááájjh annyira nyálasak tudnak lenni a fanok mint amennyire agresszívekXD

Amúgy meg ne aggódj,Sam és Dean sose fogják elhagyni egymást,elvégre ez a családi vállalkozás:)Sok fájdalom lesz,mindenki számára,de hinni akarom hogy nem úgy fog véget érni ahogy azt sejtették:/

2013. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Gondolom már végignézted. :D Mit gondolsz most a Destielről?


Utolsó! Igazad van, túlzásba viszik. A canon Destiel nekem tetszene, de a romantikus része bőven maradhat subtext, nem erről szól a dolog.

2014. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!