Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter és a halál...

Harry Potter és a halál ereklyéi 1? Két dolog

Figyelt kérdés

1. Amikor a kígyóval harcolnak mi az a világos szoba?

2. Lovegoodék után hogy kerülnek oda a halálfalók és ha már ott vannak Harryék miért kezdenek el futni, miért nem hopponálnak?


Olvastam a könyvet és abban máshogy van de gondolom annak is kell lennie értelmének ahogy a filmben van.



2013. jún. 19. 08:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

1,nem értem a kérdést

2,Mivel Harryék meglátogatták Loovegood-ot hogy meséljen a szimbolumról amit a nyakában láttak az esküvőn és amit Hermione Dumbledore-tól kapott,rúnákkal irt könyvében ez miatt gondolták hogy Lovegood lenne a legjobb ember ha mesélne nekik a szimbolumról. Titokban megüzeni a minisztériumban Herryék ottlétét,és azért nem Hopponálnak mert a Minisztérium ellenörzi.

Remélem kiélégitő volt a válasz :)

Egy nagy HP rajongó :)

2013. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A film szar és értelmetlen. De szerintem is úgy van, mint amit az előző írt, szintén rajongó:) (bár inkább a könyvet szeretem és fújom kívülről, a filmeket csak egyszer szenvedtem végig)
2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ja és am Loovegood mivel kiáll Harry mellett ez miatt rabolják el Lunát mivel tudják hogy egyszer fel fognak bukkanni Harryék Loveggod-nál :)
2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Godric's Hallowban, Bathilda Bircsók házában, miután kibújt belőle a kígyó, átesnek egy világos gyerekszobába. Az a szoba mi? Hol van?
2013. jún. 20. 07:28
 5/14 anonim válasza:
75%
Az Harrynek a volt gyerekszobája http://www.youtube.com/watch?v=MFtjUHezDYA itt megnézheted
2013. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem esnek át a gyerekszobába! Azt Harry álmodja, mert Voldemort visszaemlékezett.
2013. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. Szerintem, csak átesnek a falon egy mugli gyerekszobába.


2.Az hogy hogyan kerülnek oda a halálfalók a filmben nincsen megmagyarázva. Hogy miért nem hopponálnk? azért mert a könyvben sem teszik pedig ott is megtehetnék.

2013. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
De, a könyvben hoppanálnak, olvasd el figyelmesebben.
2013. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as a kérdés úgy szól hogy Lovegoodék után!

Az egyértelmű hogy Lunáék házától hopponálnak az a kérdés hogy utána az erdőben mikor a filmben futnak miért nem hopponálnak.

2013. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Arra pedig az a válasz, hogy azért nem, mert a könyvben sem hopponálnak mikor a sátorban rájuk találnak. (ez egy kicsi baki a Könyvben)
2013. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!