Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Odaátban ez a...

Milyen az Odaátban ez a Destiel dolog?

Figyelt kérdés

Még csak a második éved végén járok(egy hét alatt ennyit beettem, túl gyorsan haladok és félek, hogy hamar befejezem az összes évadot..:S), szóval olvasgattam ilyen Destiel-es kérdéseket. Most komolyan két pasi lesz együtt? Szerelmesek lesznek, vagy mi?:D

Én ezt így nem tudom elképzelni. És ha Dean annyira odalesz Castiel-ért, akkor mi lesz a kis Sam-mel? Csak mert ő az öccse és gondolom szereti, meg képes lenne érte majdnem bármire.. Szóval vagy nagyon hülye vagyok a sorozathoz, vagy csak simán nem tudom elfogadni két jó pasi szerelmét egy ilyen sorozatban..

Ne túl sok spoilert! Csak a lényeget, hogy megértsem, mert ezen rágom magam már 2 napja..

Köszi!:)



2013. jún. 22. 09:09
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az eredeti hangját még (sajnos) nem hallottam, mert a negyedik évad szinkronizálva van és addig gy kényelmesebb, de őszintén szólva mér nagyon várom az ötödik évadot a felirat miatt.

Néztem pár videót a youtubeon és nekem Dean hangja nagyon tetszik. Ilyen jó mély.. Kicsit olyan színházias vagy hasonló..:D

2013. jún. 30. 18:13
 12/24 anonim ***** válasza:
Mikor én néztem még nem volt szinkron úgyhogy én meg úgy nem láttam csak egy előzetest abban úgy tűnt Casnek még sikerült egész jó hangot adniuk (hozzáteszem ez szerintem nem mindenkinél sikerült a sorozatban lásd Bobby ohh egek XD) , de eredetiben meg pláne fantasztikus, Dean hangja meg szintén.
2013. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Van az a rész, már nem tudom pontosan melyik, azt hiszem a 3. évadban, amikor Sammel este mennek a kocsival és Dean elkezd egy Bon Jovi dalt énekelni.. Jaj az de jó volt:D
2013. jún. 30. 19:44
 14/24 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony mégpedig milyen jól énekli :D Nem véletlen hogy amennyiben lehetséges én az eredeti szinkronra szavazok láttam 3. évadig szinkronnal meg felirattal is és sok poén másként van benne így és úgy hallva. Az eredeti mindig jobb, persze erre csak én is egy fél évad eredeti szinkron után jöttem rá :D A legnagyobb különbség amúgy szerintem Sam szinkronjával van először nagyon meglepődtem milyen mély hangja van neki is. Kicsit durva a szinkronhoz képest persze jó értelemben :D
2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon jól énekelte.. Többször is visszahallgattam, sőt le is töltöttem a hangot.:D Igen az nekem is fura lesz, hogy milyen mély hangjuk van, mennyire eltér a szinkrontól.
2013. jún. 30. 21:10
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát tényleg kicsit fura de hamar megszokható. Örülök hogy Cast bent hagyták a sorozatban mert hallottam így utólag olyanokat hogy eredetileg csak pár rész erejéig lett volna mellékszereplő aztán kiírják, de hát igen pozitív volt a karakter visszhangja szóval maradt és még milyen jó hogy maradt :D
2013. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na már egyre kíváncsibb vagyok..:D
2013. jún. 30. 21:31
 18/24 anonim ***** válasza:
Lehetsz is és legalább annyi a szerencséd, hogy neked már nem kell végigszenvedned azt a kétséget hogy Cas akkor most marad vagy nem marad? ugye marad ? remélem marad és IGEN MARAD :D
2013. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

:D

Amúgy én ilyen nagyon kíváncsi természet vagyok, szóval ha mondanál pár spoilert..:D Tudom, buta kérés, de a negyedik évadról pár kisebb dolgot mondhatnál. Csak éjjel filmezhetek(köszi telenor..) és ilyenkor megesz a fene is..

2013. jún. 30. 21:54
 20/24 anonim ***** válasza:
Te is Telenor ?? :D én is telenor.... hülye mobilnet -.- én is mindig este tudok csak normálisan leszedni. Ha gondolod akkor írhatok privátban üzenetet ezt az az évadról nem tudom pontosan hol tartasz benne nem akarom a fő dolgokat lelőni - velem már történt olyan, borzalmas egy érzés - de Odaátról mindig szívesen beszélek :D
2013. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!