Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért rajong annyira a fiatal...

Miért rajong annyira a fiatal korosztály a twilight filmért?

Figyelt kérdés

Avagy egyéb címén: napfogyatkozás.


A romantika? Vagy mert a fiatalok rajonganak a vámpírokért?


Szinte minden fiatal korosztályt csak ezt a filmet szereti.



2013. júl. 30. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts! Kikérem magamnak!

Nem néztem azt sose és nem is akarom.

2013. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem azért,mert kb. a fiatal korosztály 98%-a nem érti meg,hogy ez igazából miről szól,és benne van Robert Pattison,és Taylor Lautner...Én is oda tartozok,sőt még lány is vagyok és nekem ez a véleményem róla:

Történet abszolút nulla-és fújj...-,színészek-nem mind!-csapni valóak,rendezés tragédia...

Mondta az egyik barátnőm miután megnéztük(mindegyik részt),hogy a könyv sokkal jobb.Kölcsönkértem tőle...fúúú....annyit ordítoztam a főszereplő r*banc csajjal,hogy szinte elment a hangom...3. rész kb. háromnegyedénél a falhoz b*sztam a könyvet,mert már nem bírtam tovább ezt a sok hülyeséget-.-"

VISZONT!!

El kell ismernem,hogy utána a Twilight színesen,hitelesen-t,amit kb. egy délután alatt kiolvastam(interjút,meg a vámpírok jellemzőit átugrottam,de a vérfarkasok,meg az emberek annyira nem érdekeltek:D)és azt tényleg imádtam!*____* Olyan jó történetek vannak benne,ezért tényleg RESPECT!!!:$


Aki úgy gondolja nyugodtan lepontozhat;)

2014. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!