Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Rose Tylert a Doctor Who-ból?

Figyelt kérdés

Az interneten nagyon sok szavazást láttam, hogy melyik a kedvenc segítőjük a nézőknek, de általában eléggé a végén van... Nem "hisztiből" kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan dolog, amit nem vettem észre vele kapcsoatban?

Előre köszi a válaszokat!



2013. dec. 28. 22:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
engem érdekel :)
2014. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel :)
2014. aug. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én se szerettem őt, szóval engem is érdekelne :)
2014. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mindenkinek elküldtem, de ugyanazt hogy véletlenül se írjak egyikőtöknek se kevesebbet. Tessék elolvasni :D jó hosszú lett.
2014. aug. 31. 19:17
 25/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál, én teljesen egyetértek veled. Mondjuk az hozzá tartozik az igazsághoz hogy nekem az egész "Pond" társaság nem volt szimpatikus. De River-től a hátamon is felállt a szőr.
2014. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én nekem annyira szimpatikus volt River, hogy a köznapokban használom a "Hello Sweety" jelzőt :D De persze nem nézek le senkit azért mert ő utálja :) Ahány ember annyi féle :)


De igazából én mivel Ultra-giga-mega-zetta-yotta Doctor Who? fan vagyok, én nem tudom egyik szereplőre - még azt se - mondani, hogy nem szimpatikus... Nemhogy utálom! Én a Who Universe-ből mindenkit imádok. Még a dalekokat, Cybermeneket, a Raxacorico Fallapatorius-on élő Slitheeneket is :D

2014. szept. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Igazából én is nagy rajongó lennék, de nem vagyom túl elfogult, belátom a kedvenc segítőimnek a hibáit is, de nem annyira zavarnak. Csak az a baj, hogy én riverben nem láttam olyan tulajdonságot, ami miatt szimpatikus lenne SZÁMOMRA. De hát, embere válogatja :) azért thx hogy nem olyan választ kaptam hogy "MITKÉPZELSZ" :D
2014. szept. 1. 15:23
 28/28 anonim ***** válasza:

A válasszal kicsit megkéstem, de hát legalább mindenki látja hogy 2020-ban is vannak még elfogult rajongók :D

Egyébként én úgy látom leginkább azért nem szeretik a karakterét mert románcuk volt a Doktorral és hát nyilván sok más rajongónak is.

Szerintem a románcuk beleillet a sorozatba mármint persze “elég is volt”

.Valahogy “varázslatossá tette”.

Persze ott volt 11+Clara de ők nem voltak olyan hosszan tartó pár amit nem is bántam.

A Riveres témához:

Nekem valahogy ő semleges volt.

Néha nevettem egy-két dolgán, de nekem nem adott olyan nagy pluszt.

Persze azért nem utáltam.

Az én companion listám:

1.Pondék

Imádtam/om őket 11-el együtt.

2.Donna

Tényleg helyre tudta rakni a Dokit.

Nagyon nagy személyisége volt.

A többieket is nagyon szerettem egy utitárs nem nagy kedvenc ő pedig Martha.

De ettől függetlenül a vele készített részeket is szeretem.

2020. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!