Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Rose Tylert a Doctor Who-ból?

Figyelt kérdés

Az interneten nagyon sok szavazást láttam, hogy melyik a kedvenc segítőjük a nézőknek, de általában eléggé a végén van... Nem "hisztiből" kérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan dolog, amit nem vettem észre vele kapcsoatban?

Előre köszi a válaszokat!



2013. dec. 28. 22:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ment a zöldkéz mindenkinek! Igazából én is úgy vagyok, hogy majdnem mindenkit szeretek, két kivétel van de ha elmondom akárhol is, hogy kik azok, bármilyen fórumon rögtön szétkapnak (az egyiket szinte mindenki szereti) de minden véleményt elfogadok szóval.... Ződkéz! :D
2014. aug. 27. 12:45
 12/28 anonim ***** válasza:
Ki az a 2 kivétel? Engem érdekel! Ha tényleg nem akarod, küld privátban! :)
2014. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én Donnára és Amyre tippelek, ők voltak talán a legnépszerűbbek az új sorozatból. Esetleg még Sarah Jnae. :)
2014. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Donna miért volt népszerű? Mert belőle lett a Doktor-Donna? Nekem nem volt tulságosan kiemelkedő... Eddig Amy Pond és Clara Oswald a kedvenceim:) Na meg persze Rose-t is szerettem
2014. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de úgy vettem észre, hogy róla a legtöbb rajongó pozitívan nyilatkozik, míg a többiek általában eléggé megosztják őket de persze nem csináltam felmérést, talán csak elfogult vagyok :) Nekem speciel azért ő a kedvencem, mert a maga módján csodálta a Doktort, de azért helyre is tudta tenni, és nagyon jól kiegészítette egymást a két karakter. Plusz az új sorozatban egyedül náluk nem erőltették a főszereplők közti szexuális feszültséget, ami nagyon feldobta a közös részeiket. Őutána nekem is Amy a kedvencem, mert nem csak mint lelkisegélyszolgálat volt hasznos a doktor számára, hanem sokszor tényleg az ő talpraesettsége mentette meg a helyzetet + tetszett, hogy nem ő először nem hagyott hátra mindent a Doktorért, hanem megvolt a saját életük Roryval. Clarat is nagyon csípem, de nem helyezem el a dobogón, amíg nem látom, hogy milyen lesz Capaldi mellett.
2014. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértek, tényleg a Donna tette leginkább helyre a doktort amikor kellett... Azt mindig megmosolyogtam :D Néha az időlordokat is ki kell osztani :)
2014. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Hát ez a két karakter River song és martha jones. Riverre megalapozott okom van, és nem csak annyi, hogy a doktor felesége, martha egyszerűen unszimpatikus. :-/
2014. aug. 29. 21:06
 18/28 anonim ***** válasza:

Valóban kicsit meglepő,hogy rivert nem szereted, álltalában ez a sok "titkolózás" és a folytonos Spoilers megszeretteti a nézővel Rivert:) Nekem egyik kedvenc karakterem (folyt.)


--- KIS SPOILER ---


Remélem még vissza fogják hozni a sorozatba...

2014. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha gondoljátok kimásolhatom valakinek privátba az okot. Of course ha érdekli.
2014. aug. 30. 20:26
 20/28 A kérdező kommentje:
Állítólag a nyolcadik évadba nem jön vissza, capaldi meg nem akar románcot, szóval nem tudom igazából mi lesz vele.
2014. aug. 30. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!