Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lokinak milyen mentális...

Lokinak milyen mentális betegsége lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Szimplán pszichopata. Van némi feltűnési viszketegsége, eleinte öngyilkos hajlamossága is. Az ilyeneknek zárt osztályon a helye.
2014. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a világon semmilyen mentális betegsége nincsen, csupán csak sértett, dühös az igazságtalan bánásmód miatt ami egész életében érte. Elég sz*r dolog mellőzöttnek, másodrendűnek érezni magad állandóan. Egyedül az édesanyja szerette igazán, mindenki más lenézte, semmibe vette, hazudtak neki. Én is be lennék gurulva...
2014. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

2.-nak teljesen igaza van!

Semmi baja nincs....

2014. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Rendben, elég kellemetlen érzés úgy élni az életed hogy nem becsülnek meg, de nem próbálsz meg leigázni egy egész fajt, mert nem te voltál apuci kedvence.
2014. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Te ember vagy, ezért így gondolod. Egy asgard-i isten másképp tölti ki a mérgét.:) Lehet, hogy ha megtehetnéd te is megtennéd.:D
2014. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen megérthető hogy Loki mit miért csinál, és semmi baja. Csupán azt nem értem hogy a MARVEL hogy várhatja el ( miután teljes mértékben indokolja tetteit) hogy ne őt hanem Thort sajnáljuk! Ki tudna ellen állni egy bánatos Loki arcnak? :-)
2014. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok:

#6.:amúgy szerintem is :D MARVELék amúgy szerintetek számítottak rá,hogy Lokinak sokkal több rajongója lesz mint Thornak?!:DDDD

2014. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
szerintetek lehet pl Depressziós vagy ilyesmi? mert néha nagyon elmeháborodotnak tűnik
2014. márc. 17. 14:01
 9/19 A kérdező kommentje:
(am loki fan vagyok)
2014. márc. 17. 14:01
 10/19 anonim ***** válasza:

#3-as,#7-es vagyok.

Szerintem az a baja,hogy Odin kivételezett Thor-al.Vagy nemtudom:S:D

2014. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!