Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem volt hatalmas...

Csak nekem volt hatalmas csalódás a How I met your mother évadzárója?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni még most se, hogy ez volt a vége. Egy ilyen lezárást adni egy több, mint 8 éven át tartó előkészítésnek bizonyos szempontból szép és jó, de én hatalmasat csalódtam. Eddig imádtam a sorozatokat, ez volt az egyik kedvenc, de most nem bírom rávenni magam, hogy bármit is nézzek. Az se segít, hogy a teljes 9. évadot az esküvőre építették és most hirtelen összecsapták 1,5 részben a későbbi dolgokat. Amikor elkezdtem nézni csak reméltem, hogy nem úgy lesz vége, hogy "ott a lány, menjek, ne menjek, aztán meg megszólítja és végefőcím". Most már örülnék egy ilyen befejezésnek.


Az se segít, hogy az archiv felvétel miatt tudni, hogy gyakorlatilag ez volt a koncepció is...


2014. ápr. 2. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgattam a reakciókat, az emberek 90%-a ki van akadva a befejezésen.

Bennem ambivalens érzéseket keltett, el kell telnie egy kis időnek, mire el tudom dönteni hogy tulajdonképpen ez nekem tetszett vagy nem.


De ez ne vegye el a kedved a sorozatoktól. Annyi nagyszerű sorozat van (brilliáns befejezéssel) nem éri meg egy miatt "leszokni" a sorozatokról.

Talán csak kell egy kis idő neked is.

2014. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A tény tetszett, hogy mikor megtalálod Ő-t, rá fogsz jönni, miért nem működött addig mással. Pl. Robint is el tudta akkor már engedni nyilván. Minden a helyére került, tök szép és reménykeltő.

Örülök, hogy elgondolkodtató lett a vége, és nem hepiend, de ezek után nem értem, hogy jön ide mégis Robin...jó, sokáig szerette, de mondom, jött Ő ...

Barney visszafejlődése meg...no comment. Jobb let volna ha Queen-nel vagy Norah-val házasodik, akkor megérteném...De robinnal összeillet, ő! és nem Ted.

Kusza egyelőre...

2014. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem láttod a lényeget, hogyaz egész történet egy szubjektiv mesélése történetnek. Ted szemszögéből. Ted 6 évvel a nagy ő halála után, megint szerelmes lesz Robinba, és ennek az érzelem szempontjából mesél!!! Tehát a szerelmes Ted nem fogja azokat a részeket elmesélni Robinról a gyerekeinek , amiben nem is volt benne. Az esküvő után nem látjuk Robint, csak pillanatokra, mert elöször Barneyval utazgat, aztán a válás után teljesen eltünik.

A szubjektiv elmesélésben benne van azAnya mert Ted számára ő egy igazi, és benne is van hogy örökké szeretni fogja.

Barney meg nem fejlődött vissza, hiszen Robin mellett sem változott meg, épp ezért nem müködött. Csak a lánya miatt volt képes rá.

Szóval nekem tetszett. Az ötlet, hogy Ted , azért mesélt annyit Robinról, hogy megnyerje a gyerekei engedélyét a randizásra...

2014. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Robin sok utazása miatt nem működött...
2014. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Maga a történet és a cselekvés furcsa, de passzol a karakterek stílusához, személyiségéhez, mégis mást várnánk. Én azt, hogy Ted megtalálja a boldogságot és kész. De bizonyos szempontból ez az egész igazságtalan szerintem: erkölcsileg enyhén - szerintem - kifogásolható, hogy a gyerekek így, ennyire nyíltan "hozzák össze" Tedet és Robint. A másik gond szerintem akkor jelentkezik, ha az anya, Tracy szemszögéből nézzük: az ő élete messze a legszomorúbb és még meg is ölik - oké, boldogan ha meg -, majd a "férje" összejön azzal, akivel évek óta volt furcsa viszonyban. Tisztább lett volna ilyen szempontból, ha Ted nem jön össze Tracy-vel, hanem Robinnal már az esküvő előtti utolsó pillanatban és nincs se válás, se semmi. Barney "elkorcsulása" és végül apaszerepe meg egy olyan részlet, amire gondolni is fáj.
2014. ápr. 2. 16:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lett volna szabad "feláldozni" Ted és Robin miatt Barney-t, Tracy-t és még vagy kismillió nőt, akik szerepeltek különböző epizódokban. Mellesleg Barney visszaalakulása nem ütközik azzal, amikor mutatják, hogy 2 héttel később feldobja a főnökét és elmondja, hogy igazából olyan, mint régen?
2014. ápr. 2. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

JAjjmár!


Megtalálta a szerelmet, amit már írtam.És?

Tudta, hogy szeretnie kell minden pillanatban. Meg is tette.

Tök életszagú, mert az életben se mindig fordul elő a szép, együtt töltött öregkor. De tudnod kell, hogy még van esélyed a boldogságra akkor is, ha ŐŐŐ!!! már nincs veled. És ahogy az sem véletlen, hogy ŐŐ!! lett, az sem jelenti a véget, hogy már nincs. Becsülni kell minden pillanatot.

Ez soha nem egy vígjáték volt, illetve igen, de erősen tanító jelleggel, ami főleg az első évadokban tűnik ki, az első részekben biztosan, jó zabályokkal, tanácsokkal, burkoltan.

2014. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem jó maga a befejezés csak igazán lezavarhatták volna az esküvőt 5 rész alatt , és akkor lett volna még 19 részük hogy jobban megismerjük Tracyt. Illetve ha jobban megmutatják nekünk, hogy mennyire jó kapcsolatot ápoltak Teddel, és akkor nem lennének ilyen kommentek ,hogy mindig is Robint szerette Ted ,illetve hogy ha nincs ló jó a szamár is.
2014. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!