Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem lett a Harry...

Csak szerintem lett a Harry Potter 3-4-5. része teljesen elszarva?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nemcsak filmen, könyvben is, kb semmiről nem szól ez a három rész, nem jut előre a cselekmény, aztán a 6. rész megint király... bár lehetett volna többet, sőt egy egész részt szentelni tudjukki múltjának, mikor még gyerek meg kamasz volt, hogy hogy lett belőle az aki... meg nem tudom, ilyen rejtélyesebb kutatós rész is csak a második volt. Most hogy adják a coolon ezeken így elgondolkoztam és annyi mindent ki lehetett volna még belőle hozni xD

2014. máj. 20. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Csak elmondtam a véleményemet, vagy azt sem szabad?
2014. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
9-es, nekem tetszett a kommented, végül is igazad van! :D
2014. máj. 22. 20:00
 13/17 A kérdező kommentje:
10-es, végre valaki aki így gondolja!! :D én is az első kettőhöz sorolnám a hatodikat, a többi másféle lett....
2014. máj. 22. 20:02
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem pont ezek a könyvek a kedvenceim, filmben nekem sem tetszenek, főleg a 3. (sokáig elsem akartam olvasni mert nem tetszett a film ) De könyvben nagyon jó, én úgy gondolom, hogy ezek Rowling csúcspontjai. Engem személy szerint nem érdekel Voldemort múltja, nem olvastam volna elróla egy külön könyvet.

Azt állítod, hogy ezekben a könyvekben nem történik semmi? Írok pár példát ami nekem tetszett :)

3 RÉSZ:

-Harry utolsó heteit nem otthon tölti

-kiderül hogy Harrynek van egy keresztapja

-tekergők térképe, először mehetünk le Roxmortcba,titkos alagútak

-Remus Lupin megjelenése

-kiderül hogy mért épült a szellemszállás

-féregfark,ágas,tapmancs,és holdsáp története

4.RÉSZ:

-kviddics világkupa (küönleges egyszer van ilyen a könyv sorozatban

-trimágus tusa

-más varázsló iskolák megismerése

-karácsonyi bál (szintén egyszer van)

-megindulnak a szerelmi szállak

-voldemort visszatérése(az egyik legfontosabb pont a történetben

-Cedric Diggory

-Rita Vitrol üvegbe zárása

-Dobby sokat szerepel a könyvben

-végre megnézhetjük a konyhát

5.RÉSZ:

-Dumbledore Serege

-szükség szobája

-Sirius halála (ami részben Harry miatt történt, mert ha egyszer is használja a tükröt akkor semmi bajuk nem lett volna és még csak lesem lepleződnek miközben a kandallóból beszél siporral)

-Sirius háza

-mágiaügyi minisztérium (nem mindig koborolnak itt)

-Weasley ikrek :D

-Umbrige kikészítése(mocsár amit ”nem” tudnak eltüntetni végül hagynak egy kis darabot belőle az ikrek miatt, McGalagony beszólása Hobórcnak /a csavar tekerése/)

-mindenki számára kiderül, hogy Voldemort visszatért.

Ennyi jutott eszembe, nyilván te is ismered a könyveket,de ezeket a saját kis kedvenc ”jeleneteim” :)

2014. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyik Harry Potter film sem tetszik, valahogy unalmas és vontatott az egész...Könyvben viszont imádom. Épp most olvasom újra az 5. kötetet, de már nem is számolom hányszor olvasom el őket. Az 1-3. rész már nem igazán köt le, a 4. résztől indul be szerintem igazán. Engem meglepett, hogy többen is úgy gondolják nem történik semmi, dehát mindenki más és nem ugyanúgy látjuk a dolgokat. Nekem az 5.rész a kedvencem.

Abban igazad van, hogy sok dolgot lehetett volna még kihozni belőle, dehát örüljünk annak hogy az írónő ezeket is megírta nekünk ;)

2014. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van h a könyv fényévekkel jobb, több mindenről szól. Csak a filmek elvesztették a varázsukat szerintem. Lehet újra kéne olvasnom a könyveket! :)
2014. máj. 25. 21:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, csak sszerinted
2014. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!