Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem van Niall...

Csak szerintem van Niall Horan kicsit kiközösítve a One Directionból? (lent)

Figyelt kérdés
csak mert,ahogy nézem az interjúk közbe is mindig a legszélén ül,és a képeken is a legszélén van.Meg úgy egymással többet beszélnek a fiúk mint Niall-val.Meg ő úgy jobban kimarad mindbenből.Szerintetek ?

2012. dec. 28. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok képen NEM ő van a szélén, ezt hibásan látod.

[link]

[link]

ha a szélén van, az a kinézet miatt van, mivel ő a legalacsonyabb.

Honnan tudod hogy a fiúk nem beszélnek vele ugyanennyit? Lehet hogy vele nem a hülyülés a lényeg, mint mondjuk Louis-szal, lehet hogy vele a komolyabb dolgokat bezsélik meg, és nem az utcán idiótáskodnak:D

Fanokból is jut neki bőven, nekem ennyi a véleményem...

2012. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
azért beszél az interjúkban kevesebbet, mert sokat káromkodik és nemszeretné lejáratni a fiúkat :)
2012. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

ez hulyeseg Niall nem karomkodik:)) ezt a hulyeseget honnan szedted:))

De a fiuk nm kozositik ki niallt hanem a menedzser akarta h niall ne legyen a bandaban de a fiuk mevedtek es azt mondat hogy niall nelkul nincs 1D! a mendedzser tobszor tett keresztbe niallnek azzal hogy lehuztak a mikrofonjat de a fiuk kicsereltek es visszahuzattak! sok rajongo is mondja hogy niallnek nincs helye a bandaban sokszor mondtak niallnek mikor kepet csinaltak hogy o mennyen el de a fiuk akkor is azt mondak h niall nelkul se banda se kep:) es nm engedtek OK SZERETIK NIALLT <3

2012. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

utolsónak:szerintem amit írtál az nem igaz...


véleményem:NEM közösítik ki Naill-t! Nem azért van a képek szélén.Csak pont úgy esik vagy nem tom...De ez h-lyeség! Nem közösítik ki mert ugyanúgy szeretik őt mint a többieket! LOVE NIALL 4EVER! <3 <3

2012. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
harmadik: nem kell lehülyeségezni mert maga Niall mondta, hogy sokat káromkodik és nem szeretné ha bajba kerülnének. :DDD először nézz utána a dolgoknak azután járjon a szád ;)
2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
harmadik [link] ;) ezt egyszer Harry tette ki twitterre ;)
2012. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Nincs egyik fiú sem kiközösítve nyugi!:)

Niall tényleg azért nem szokott túl sokat beszélni mert régebben káromkodott, és nem akarta lejáratni a fiúkat, ezt egy interjúban mondta. Nem rég volt egy interjú, ott pl. Niall középen ült. Énekelni tény hogy nem sokat énekel, Louissal együtt, de ez azért van, mert Zayn szerint a lányok teherbe esnének a hangjuk miatt, ami igaz is. ;) Meg Niall szokta általában megírni a dalok szövegét:) ...és a fiúk szerint is ő a legjobb pasi a bandában:D

Szerintem ez az ülési sorrend, csupán véletlen volt:)

2012. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem azt mondta, hogy sokat káromkodik, hanem hogy sokat esküdözik és ezért nem akarja hogy bajba keveredjenek. :D Amúgy meg szerintem nem mindig szokott a képek szélén állni. Az interjúkon se mindig ül a szélén. És egyáltalán nincs kiközösítve. A fiúk is nagyon szeretik azt szokták mondani, hogy olyan mint ha a kisöccsük lenne. És szerintem nagyon jól megvannak együtt. Az amiből ki szokott maradni az a balhé :D pl: most mindenki itt izgul a "Haylor" ügy miatt, meg hogy Payzer ájra együtt van-e vagy sem, hogy Harry és Lou kapcsolata megromlott, hogy Zayn összeveszett a Wanteddel. És ilyenkor tényleg kevesebbet hallunk róla. Meg hát tudjuk hogy volt/van egy menedzserük aki tényleg "ki akarta közösíteni" (lehalkították a mikrofonját, fixálni akarták a hangját) de ez sem jött össze mert a fiúk megoldották (Harry kicserélte a mikrofont, Louis azt mondta, ő sem énekel ha Niall hangját megváltoztatják). Meg ugye van pár "Directioner" akik nem szeretnék őt a bandában látni, mert hogy a fiúk ellentéte stb. De nagyon sokan szeretik őt, ő a második legnépszerűbb 1D tag és mondom, a bandában is mindenki szereti... Szóval szerintem ilyesmiről szó sincs
2013. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
igen, csak te gondolod így.
2013. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a fiúk ugyanúgy szeretik Niallt.

csak Niall kapja mindig a legkevesebb szöveget a számaikban is.a menedzserek bunkók vele de a fiúk nem közösítik ki.

2013. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!