Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legnagyobb Violetta...

Ki a legnagyobb Violetta rajongó? Kinek van a legtöbb cucca?

Figyelt kérdés
Szerintem én vagyok mert rengeteg cuccom van! Van iskolatáskám, oldaltáskám, labdám, pólóm (6 db), tolltartóm, tollam, a naplója, mappáim, tornazsákom, tollam, matricás albumom, zoknim, nadrágom, sapkám, megvan az összes újsága, az összes könyve, cipőm, fülbevalóm, nyakláncom, esernyőm, kulacsom, ágyneműm, párnám, füzetem (26 db) és még sorolhatnám... A szobámat egy festöművész festte ki Violettásra és voltam Spanyolországban a koncertjükön!! Egyszerűen imadom és nem tudnék nèlküle élni!!! Ezt ki tudja felúlmúlni?

2014. jún. 3. 14:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
hát szerintem senki! gratulálok! :)
2014. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Hol vetted a naplót???
2014. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ebay
2014. jún. 4. 13:34
 4/38 király kérdés ***** válasza:
Szerintem nem az a legnagyobb rajongó, akinek a legtöbb vilus cucca van,hanem az aki minden részét nézi és örömmel nézi. És az, aki aki ha meghallja a dalaikat és vele együtt énekel. Ja és az aki mindent tud a szereplőkről.
2014. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
3. VÁLASZOLÓ számból vetted ki a szót :D és igazad is van abban amit írtál tényleg nem az a legnagyobb rajongó akinek sok cucca van kedves felvágós kérdező ;)
2014. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
utolsó 2 igaz!! igaz!! :D
2014. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 király kérdés ***** válasza:
Például nekem nincs egy vilus cuccom se mégis szeretem a violettát és nagy rajongója vagyok. Egyébként azt akarom mondani a kérdezőnek, hogy nem hiszem el hogy ilyen sok cuccod van.
2014. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Èn minden rèszèt nèztem ès ezt örômmel!!!! Ès ha jobban elolvastátok volna a kèrdèsem: Kinek van a legtöbb cucca!!!!!!!!!!!!!!
2014. jún. 6. 19:47
 9/38 király kérdés ***** válasza:
Jól van ne kiabálj. Ehiszem, hogy szereted a violettát, de akkor sem kéne hencegned. Na felejtsük el. Milyen volt a koncertjük?:)
2014. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Jòl van elnèzèst! A koncertjük NAGYON JÒ volt :)
2014. jún. 7. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!