Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legnagyobb Violetta...

Ki a legnagyobb Violetta rajongó? Kinek van a legtöbb cucca?

Figyelt kérdés
Szerintem én vagyok mert rengeteg cuccom van! Van iskolatáskám, oldaltáskám, labdám, pólóm (6 db), tolltartóm, tollam, a naplója, mappáim, tornazsákom, tollam, matricás albumom, zoknim, nadrágom, sapkám, megvan az összes újsága, az összes könyve, cipőm, fülbevalóm, nyakláncom, esernyőm, kulacsom, ágyneműm, párnám, füzetem (26 db) és még sorolhatnám... A szobámat egy festöművész festte ki Violettásra és voltam Spanyolországban a koncertjükön!! Egyszerűen imadom és nem tudnék nèlküle élni!!! Ezt ki tudja felúlmúlni?

2014. jún. 3. 14:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Kérdező: TE VOLTÁL SPANYOLORSZÁGBAN A KONCERTJÜKÖN? Nagy mázlista vagy. Én meg szeretnék tanulni spanyolol, ki akarok jutni Spanyolországba, meg Dél-Amerikába, kapcsolatba lépni Tiniékkel (valószínű lehetetlen, de meg lehet próbálni :) ) te meg eljutottál! ez csúcs szuper!!! Örülj!! ezt ne feledd
2015. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

vilu459: szerintem is igazad van abban, hogy nekünk (nekem nincs semmilyen cuccom, és ha külföldön szeretném látni őket, akkor azt egyedül kell csinálnom...), mármint aki nem jutott el külföldre tényleg sz*rul esik, hogy valaki eljutott oda. viszont énnekem jó is mert látom, h van rá lehetőség h eljussak a kívánt helyre és önbizalmat a is ad, nekem.

Más: a studio olyan mint nálunk egy zenei gimnázium, mert ezt nem teljesen értem? és nemtomkicsoda, aki voltál a studioban: milyen volt?

2015. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Te ezzel most hencegni akartál?Mert akkor elég bunkó vagy!
2015. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
jolvannnnmmmaaaar SZERINTEEEM MAR AZ ELOZO 20 VALASZBOL IS MEGERTETTE H EZ ELEGGE GYASZ H EZZEL KERKED
2015. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:

Na és autogrammod van???

Mert nekem igen!

2015. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Hát a koncerten volt a barátnőm és beleírták a könyvébe,hogy:VIOLETTA 1.SZÁMÚ RAJONGÓ megmutatta a telefonján és igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44
2015. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Kertész Violetta válasza:
Yo vivo allí con ella para lo que es él incluso fue el invitado estrella en el szzületésnapomon
2015. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Kertész Violetta válasza:
Soy Martina Stoessel primo. Y la cabeza fría y la canta como si estuviera 13 y Enes
2015. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!