Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legnagyobb Violetta...

Ki a legnagyobb Violetta rajongó? Kinek van a legtöbb cucca?

Figyelt kérdés
Szerintem én vagyok mert rengeteg cuccom van! Van iskolatáskám, oldaltáskám, labdám, pólóm (6 db), tolltartóm, tollam, a naplója, mappáim, tornazsákom, tollam, matricás albumom, zoknim, nadrágom, sapkám, megvan az összes újsága, az összes könyve, cipőm, fülbevalóm, nyakláncom, esernyőm, kulacsom, ágyneműm, párnám, füzetem (26 db) és még sorolhatnám... A szobámat egy festöművész festte ki Violettásra és voltam Spanyolországban a koncertjükön!! Egyszerűen imadom és nem tudnék nèlküle élni!!! Ezt ki tudja felúlmúlni?

2014. jún. 3. 14:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Oh valaki tudna segiteni mondjuk olyan valaki akinek megvan az osszes ujsaga es a naplo vagy konyv vagy mit tom en milye mondjuk a kerdezo?? Leccii fontos lenne ..az lenne a kerdesem h a naploban konyvben vag valamelyik ujsagban benne van e az a kep vagy reszlet amikor Violetta (Martina) leirja h mit szeret Tomasban es mit nem..ill ugyanez Leonnál.??valaki nem talalkzott ilyesmivel valamelyikben? Csakmert en youtubra beirtam h violetta diary (tudom h az a naplo xd) na es akkor vannak ilyen spanyol meg mas nemzetisegu kislanyok akik megmutatjak h mi van benne es akkor ott volt egy olyan resz amiben az elobbiket felsorolta mind a ket fiurol..bocsi h ilyen sokat irtam de nagyon szeretnem tudni h mit ir roluk magyarul :DDD
2014. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 enzike válasza:
84%
Szerintem sem azon múlik, hogy kinek mennyi cucca van mert ahhoz pénz is kell. Nekem például kiegészítette az életemet! Mostmár nagyon boldog vagyok. Elkezdtem miatta spanyolul tanulni és nagyon tetszik! Megtaláltam a zene iránti szeretetet ami előtte sem volt kicsi. Nem bírok ki egy órát, hogy ne énekeltem a Violetta egyik dalát. És én inkább magam csinálom a dolgokat... De persze ha tudok venni valamit akkor veszek is. :) biztos nagyon jó lehetett a koncertjük!! :D
2014. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

Nekem sok Vilus cuccom van de imádom a zenéit és soha egy részt nem hagytam ki még a Violettából és imádom a zenéit Nagyon sok poszterem van ,könyvek füzetek napló

Ja és szerintem ne dicsekedjél egyébként mennyibe kerult a koncert jegy.

2014. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Linkeld a képeket amin a szereplőkkel vagy lecci !!!
2014. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Nekem is egy csomó Violettás cuccom van, de nem attól lesz valaki rajongó, h mennyi holmija van, hanem, h átérzik-e a sorozat lényegét. De ettől függetlenül gratu, szuper gyűjtő vagy.

És nem sokára Budapesten is koncerteznek.

2014. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:

nekem van mp3 lejátszom, 3db tolltartó, 21db toll, 4db napló, 2db matricás album tele+csere, 4 pár zokni, 35db poló mindegyik más, kulacs, nyaklánc, karkötő, fülbevaló, társasjátékom, twisterem, gitárom amin rajta van az összes zene, cipőm, az összes könyv, újság puzzleim, labdáim, tornazsák, ágyneműim, pokrocaim, füzeteim, fejhallgatóm, sapkáim, esernyőim, láthatatlan toll, violetta öltöztető könyveim, bögrém, sminktáska, violettás szájfény, körömlakk,úszóruha, uzsonás doboz, párna, nyomda, telefontok, pizsamám, színezhető táska, pénztárca, mikrofon, matrica, tatoo, perselyeim, posztereim (azzal van tele a szobám), papucsom, 6db törölközőm, tányérom, parfüm, zsebkendő ésvoltam 3 koncerten és voltam a studioban ahol forgatják a violettát

szerintem felülmúltam

2015. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Valaki tényleg az engedékeny, gazdag szülők miatt érzi magát rajongónak?
2015. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:

En is rajongo vagyok nekem van sok cuccom akkor nem gyujtenem a cuccait ha nem lennek rajongo amugy is tudom az osszes szamot fejbol tudom az osszes szereplo nevet a filmben es a valosagban

Az igaz hogy mi eleg jol elunk...

Utolso elotti

Bocs az ekezetek miatt

2015. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó... nyilván minden fan szereti a violettás cuccokat, csak nem kéne hencegned vele. Nem a cuccokkal, az oké... hanem azzal, hogy ott voltál, találkoztál velük... mert sok (ha nem az összes) rajongónak ez rohadt sz@rul esik. Mert van, aki ezt nem teheti meg. Nekem meg nyilván meg sem engednék, ha van rá pénz, ha nincs, mert vannak szülők, akik nem értik, vagy nem foglalkoznak vele, hogy a gyereknek ez mennyit jelentene, és sajnálják rá kiadni. Nagyon szerencsés vagy. Nem csak a pénz, de a szüleid miatt is. Nem kéne mások orra alá dörgölnöd, hogy neked egy csettintésre sikerült, amiről ők csak álmodozhatnak.
2015. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

én nem hencegek vele hanem a kérdésre válaszolok...

na mindegy bocsánat tényleg vannak akik nem tehetik meg sajnálom azokat....

2015. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!