Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legnagyobb Violetta...

Ki a legnagyobb Violetta rajongó? Kinek van a legtöbb cucca?

Figyelt kérdés
Szerintem én vagyok mert rengeteg cuccom van! Van iskolatáskám, oldaltáskám, labdám, pólóm (6 db), tolltartóm, tollam, a naplója, mappáim, tornazsákom, tollam, matricás albumom, zoknim, nadrágom, sapkám, megvan az összes újsága, az összes könyve, cipőm, fülbevalóm, nyakláncom, esernyőm, kulacsom, ágyneműm, párnám, füzetem (26 db) és még sorolhatnám... A szobámat egy festöművész festte ki Violettásra és voltam Spanyolországban a koncertjükön!! Egyszerűen imadom és nem tudnék nèlküle élni!!! Ezt ki tudja felúlmúlni?

2014. jún. 3. 14:47
1 2 3 4
 11/38 király kérdés ***** válasza:
Milyen dalokat énekeltek?
2014. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Rengeteget, most csak egy párat sorolok fel: Podemos ( írd be a YouTube- ba hogy: Violetta koncert Podemos, ès az elsôre menj rà, nagyon cuki a video, nem èn tettem fel kicsit sz@r a kèp), Ven y canta, Ser mejor ( ez volt a legjobb), Voy Por Ti, En Mi Mundo..... Volt mèg olyan dal is amit nem ismertem ( a 2. Èvadbòl volt )! Mindenki ott volt a koncerten ( Diego, Federico....) SZUPIIII volt!!!!!! ;)
2014. jún. 8. 13:28
 13/38 király kérdés ***** válasza:
Én megnéztem a buenos airesi koncertjüket youtubon és pont ezeket a dalokat énekelték. Abban a dalban aminek te nem tudod a címét, kik énekelnek benne? Én az összes 2. évad dalait tudom és szinte az összes vilus zene rajta van a telefonomon. Úgyhogy segítek nyugodtan.
2014. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 király kérdés ***** válasza:
És még a podemost is láttam többször. Tényleg cuki!
2014. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Nem a " cuccokon" múlik ki mekkora rajongó. Ez anyuci és apuci pénztárcájától függ. Bár én betegesnek tartom ezt a mániát, és kissé kamu szaga van a kérdésnek, de legyél boldog a kis világodban aranycsillagom.
2014. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg Aranycsillagom, de jelentettelek a GYIK-nak!!!!
2014. jún. 10. 18:06
 17/38 A kérdező kommentje:
Király kérdés felhasználó: te mit szòlsz az elôzô válaszolóhoz?!!!
2014. jún. 10. 18:09
 18/38 anonim ***** válasza:
Semmi probléma a válaszommal. Vannak olyanok akik sokkal durvábban fogalmaznak. Csak azt sajnálom hogy erre pocsékolod a moderátorok idejét.
2014. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
van képed valakivel violettáék közül-??
2014. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Van! Leon, Vilu, Fede, Ludmi, Maxi! :)
2014. jún. 16. 16:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!