Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek valamilyen jó filmet...

Ismertek valamilyen jó filmet amiben a főhősnek valamilyen különleges, természetfeletti képessége van?

Figyelt kérdés
Olyan filmet keresnék, amiben a főhősnek (lehetőleg nő legyen) valamilyen különleges,természetfeletti képessége van.Nem tudnátok mondani egy párat? Ezeket láttam: X Men,Kaptár,A tűzgyujtó,Carrie,Fantasztikus négyes, Bosszúállók,Ötödik elem,Alkonyat,Harry Potter,Az utolsó léghajlító.Most ennyi jutott eszembe.

2014. okt. 8. 19:09
 1/3 anonim válasza:
46%
Superman, pókember, amerika kapitánya, thor, thor 2, vasember, stb. Az összes ilyesmi marvel film jó és vicces is.
2014. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom.Ezeket a filmeket láttam is de női hősöket jobban szeretem.Ment a zöld.
2014. okt. 8. 19:28
 3/3 Armin Porter ***** válasza:
Szuper Exnőm, Az erő krónikája. De ha jó női karakterre vágysz különleges képességekkel, akkor szeretném a figyelmedbe ajánlani J. Goldenlanetől A Farkastestvér című könyvet.
2014. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!