Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon Effie és Haymitch...

Vajon Effie és Haymitch összejön az éhezők viadalában? (olvastam a könyvet, a filmre értem) Van rá esély? Jó lenne.

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. A könyvben nem volt, és karakter szemszögből nézve nem is túl jó párosítás.


Haymitch tini kora óta úgy élt, hogy mindenkit aki közel került hozzá, a rendszer azonnal eltett láb alól, majd ezek után mintegy harminc éven át volt gyakorlatilag prosti minden értelemben, valamint a mészárszékre készülő tinik kiképzője. Emiatt lett súlyosan depressziós és emiatt ivott.

Olyan szintig sérült érzelmileg, hogyha el is tudnék mellette képzelni valakit, az egy toleráns de nagyon erős személyiség lenne, aki időnként elküldi a francba de átérzi hogy min ment keresztül.

Egy ilyen ember negyven fölött sajnos már nehezen változik, és kevés az esélye, hogy talál bárkit is, aki vel kölcsönös a vonzalom, mer is felé nyitni és a másik tolerálja is őt.


Effie meg tipikusan az a nő, aki a problémák elől a külsőségekbe, felszínességbe menekül, és illúziókba ringatja magát. A büdös életben nem fogja megérteni és tolerálni Haymitch személyes drámáját, sőt emellett még szeretni is. Egyszerűen nonszensz.

2014. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az Effie-t alakító színésznő mondott egyszer valamit arról, hogy neki tetszene a kapcsolat, de szerintem az első válaszolónak teljesen igaza van. Egyáltalán nem lenne raális vagy hihető az ő kapcsolatuk, mert Effie tényleg álomvilágban él, Haymitch meg maga a megtestesült valóság, aki mindenen keresztül ment már.
2014. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!