Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jessabelle c. filmnek nem...

A Jessabelle c. filmnek nem értettem a végét. Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 17:59
 1/9 anonim válasza:
Veled néztem. :p
2015. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia Viru! :D
2015. ápr. 25. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig a vege a lenyege a egesz filmnek ! na mindegy szoval jessabelle igazabol 2 van ! jessabelle igazabol neger akit a mocsarba eltemetett a mostoha apja ! migyart megfogod erteni xD : jessabell egy neger faszitol van megcsalta a ferjet egy negerrel a (video felveteles szoke csaj) szuletett egy gyerekuk is a neger faszitol es a ferje doheben megolte a kisbabat es eltemette a mocsarba a neger kislanyt ! ugyhogy a voros jessabelle csak egy orokbefogadott zabi gyerek azert is szuletett egy napon a mocsarban eltemetett csesemovel ! es ezert is kiserti a voros jessabellet a neger jesabelle :DD bonyolult igy !! erteni kell a filmet :S
2015. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már vágom :D
2015. máj. 25. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
orulok hogy tudtam segiteni :D
2015. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, miért kell a fehér Jesabellenek "bűnhödnie"?

Ő nem tehet semmiről..

2015. máj. 26. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
a fekete jessabellet nem a feher jessebelle erdekelte hanem hogy ezzel bosszut aljon az mindenert amit vele tettek es hogy vissza terjen az elok koze ! ( a feher jessabelle testeben)
2015. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lovász Gergely válasza:
Hol talalom meg jessabelle 2 ?
2017. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A néger jessibelle akit a mostohaapa megölt mikor râjött hogy nem töle van, megszàlta a fehért és a testében az ö életét èli tovàbb.
2022. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!