Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who/Ki vagy, doki?...

A Doctor Who/Ki vagy, doki? c. sorozat melyik részét tudnátok ajánlani egy "kezdőnek"?

Figyelt kérdés
Én tulajdonképpen végig láttam a sorozatot, de a legjobb barátom még régebben el akarta kezdeni a sorozatot, de az első rész olyan csalódás volt számára, hogy abba is hagyta a sorozatot. De most mondta, hogy segítsek már neki olyan részt keresni, amelyik a legjobb részek egyike, de egyben nem spoiler-ezi le az egészet. Abban bízik, hogy ha látja, hogy vannak ilyen részek is, akkor hátha túljutna az első részen, és végig tudná nézné a sorozatot. Szóval arra kérnélek titeket, hogy írjatok olyan részeket, amelyek szerintetek olyanok, mint amit itt írtam. Előre is köszönöm a segítséget a barátom nevében is.

2015. júl. 8. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 1. évad fináléja amikor a gonosz farkas lelepleződik és a dalek hadsereget elporlasztja, majd jön a regeneráció. Az angyalos részek sem rosszak. A 2. Doktor regenerációja is megható. A Dalek vs Cyberman harc sem rossz, bár az lespoilerezi a Rose szál végét.
2015. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmm szerintem attól is függhet, hogy melyik doktor a legszimpatikusabb neki.

Ha David Tennant, akkor szóba jöhet

- a Blink (3x10)

- a Unicorn and the Wasp (4x7) - ez Agatha Christie-s, szóval ha szereti az írónő munkáit, akkor nyert ügyed van, de ha nem, akkor is hangulatos rész :D

- Midnight (4x10)


Ha Matt Smith szimpatikus, akkor:

- The Doctor's Wife (6x4) Neil Gaiman írta ezt a rész; fogalmam sincs hogy ez mondd-e valamit, viszont nem rossz :D

- The God Complex (6x11) (ez viszont jobb)

- Asylum of the Daleks (7x1)


Eccleston, szegény nem kap sokat; vele kezdődött a sorozat, ráadásul minden olyan furcsa és alacsony költségvetésű volt, de ez a rész akkor is a legjobbak között van:

- The Empty Child (1x9)


Az öreg Capaldi idejéből kb 2 részt láttam, szóval sorry :D


Összességében nekem az Agatha Christie-s rész tetszett a legjobban (bár elfogult vagyok AC-vel kapcsolatban), aztán jött a God Complex.

Remélem segítettem :D

2015. júl. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a kedvenc részem, amikor a 11. Doktor utazik Clarával. :D
2015. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami a 7. évad közepétől van kb
2015. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MxM válasza:
0%
Szerintem ne is kezd el! Nem túl eszes sorozat Saját vélemény
2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem mindeni a mély, filozófiai háttérjelentésért (vagy akár a bakimentes történetért :D) kezd el nézni egy sorozatot, hanem néha elég annyi, hogy szórakoztató legyen... Azt meg embere válogatja, hogy mi szórakoztató, és mi nem :D
2015. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

The Empty Child

Girl in the Fireplace

The Impossible Planet

Midnight

Silence in the Library

The Waters of Mars

The Time of Angels

The God Complex

Asylum of the Daleks

Hide

Journey to the Centre of the TARDIS

(A Capaldis évadokat még nem láttam, bocsi)

2015. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!