Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti engednétek a 11 éves...

Ti engednétek a 11 éves gyereketeknek, hogy South Park-ot nézzen?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom túl sok benne a káromkodás, de ez csak az én véleményem.

2015. szept. 13. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem hiába este 10 után szokott menni a tévében.
2015. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem!!! Csak 18 felett! Az nem mese!
2015. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Még a felvetés is nonszensz. Bár ha nagyon akarja akkor nézi neten vagy valahogy sunyiba.
2015. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. És nem a káromkodás miatt, hanem a témák miatt főleg.
2015. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

nem. tényleg nagyon durva benne a káromkodás és a szemlélet. nem szeretném,hogy ilyenek legyenek hatással a gyerekemre. akkor már nézzen simpson családot. az is hasonló, de jobban való 11 évesnek .

amúgy az ilyenekben sok politikai és vallási "gúny" is van,amit egy 11 éves nem feltétlenül ért meg

2015. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz sorozat, de egy 11 évesnek csak annyi élvezeti értéket nyújt hogy mindenki káromkodik és van benne egy beszélő szardarab.

Az más kérdés, hogy 10 éve infó órán nézte a csapat miközben a tanár elfordult, manapság meg minden kisiskolás zsebében ott az okostelefon így gyakorlatilag akkor és azt csinál a neten amikor és amit csak akar.

2015. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
A műsorban csúnya szavak hangzanak el, megtekintése semmilyen korosztálynak nem ajánlott!
2015. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nem az a baj a sorozattal ilyen korban, hogy csúnyán beszélnek, hanem az, hogy olyan témákkal foglakozik, amiket nem biztos, hogy ilyen fiatalon megért, vagy egyáltalán foglalkoztatja. Pl. rasszizmus, vallás, politika, homoszexualitás, amerikai töri és egyéb USA-val kapcsolatos társadalmi jelenségek...

Később (15-16 éves kortól) én kötelezővé (inkább ajánlottá) is tenném és ha máshol nem, osztályfőnöki órán meg lehetne beszélni a látottakat.

De amíg egy felnőtt is csak a káromkodást látja benne, addig nem sok esélyt látok erre, mert aztán kapnának a tanárok szülőin az ilyen felbőszült ezó-anyukáktól.

De most komolyan, hogy a csudába sikerült ebbe a kategóriába (UFO észlelések) írni? Valóban érinti a sorozat ezt a témát, de akkor szinte akármelyik rovatba ki lehetne írni. Ha sokat posztolsz ebbe a kategóriába, akkor nem is kell válaszolnod...

2015. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"hanem az, hogy olyan témákkal foglakozik, amiket nem biztos, hogy ilyen fiatalon megért"- Inkább biztos nem. :D
2015. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem engedném és a szüleim se engedték anno. Viszont a minimum határnak a 18-at sokallom. Szerintem 14 évesek közt is vannak olyanok akik meg értik a társadalomkritika részeket is és a felnőttek közt is olyanok akiknek fogalmuk sincs róla (mondjuk azok valószínűleg nem nézik). Én is kb ilyen idősen kezdtem nézni, az öcsém is ilyen idős és néha nézi. Egyikünk se beszél non stop csúnyán, nem agresszív és még nem is züllött bulizós. De 11 évesen még tényleg nagyon korai ilyen korban nagyon számít még az a pár év.
2015. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!