Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent az hogy porhüvely?...

Dododen kérdése:

Mit jelent az hogy porhüvely? Odaát rajongók!?

Figyelt kérdés

Hello!

Azt értem hogy Jimmy Novak Castiel porhüvelye.Meg hogy Cas Jimmyben van,de pontosan mi az a porhüvely????



2015. nov. 23. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2.

[link]

2015. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A porhüvely mindenhol ugyanazt jelenti:

Földi maradvány, test, hulla, elhunyt teste, tetem, holttest

2015. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Eszméletlen, hogy vannak akik előbb használják a gyakorikerdesek.hu-t, mint a google-t.


Mennyire kell ehhez életképtelennek lenni? Hogy lehet valaki ennyire önállótlan és ostoba? És köztetek kell élnem. :(

2015. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ehhez minek a google? Egy ici-pici általános műveltség kellene csak!
2015. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Azrael666 ***** válasza:
Porhüvelynek nevezzük az emberi testet, melyben egy lélek található.A porhüvely név konkrétan arra utal, hogy a test egy lélek nélkül nem képes megállni a helyét. Ha érdekel a téma, vagy hasonló dolgok írj privátba
2015. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Castiel ugye angyal, és a valódi formájában nem így néz ki. Ahhoz, hogy az emberek között járkálhasson, és kapcsolatba léphessen velük, szüksége van egy fizikai testre. (porhüvelyre) Így miután Jimmy Novak "áldását adta rá", megszállta őt. Azóta ő már Castiel, Jimmy testében.
2015. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normálisan tudtak válaszolni!Most már értem. :)

Akik csak szapulni tudják a "műveltségem" azoknak meg azt ajánlom hogy akkor ne foglalkozzanak velem.Még nem is ismernek de máris a rosszat látják bennem.......

Gondolom nekik soha nem volt olyan hogy valamit nem értettek.De mind1.Én csak mosolygok tovább,mert nem szeretek elsőre ítélni egy szó után.Ez nem engem,hanem azokat minősíti akik mindenben csak a rosszat látják,és csak piszkálni tudnak embereket. :/

2015. nov. 27. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy ismernek-e téged, hanem hogy egy ilyen google első találatos kérdést írtál ki, ahelyett, hogy magad kerestél volna rá.
2018. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!