Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én most sorozatfüggő vagyok?

Én most sorozatfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Elég sok sorozatot láttam életemben, de ritkán nézek. Általában ha valami megtetszik abból egy nap alatt ledarálok egy évadot, és így tovább, míg a végére nem érek. Most a Trónok harcával vagyok így. Valamiért nem vagyok képes naponta egy részt nézni, mert lerombolja az örömét, ezért egyben szoktam megnézni, utána pedig talán akár hónapokig egyet se nézek. Nem tudom mi van velem: most középkori harcosokkal álmodtam, és egész nap sorozatot néztem. Előre is köszi a segítséget!

14/L


2016. jan. 14. 00:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Részben, de ez nem vészes. A te korodban nem, sőt ez a szint nagyobb korban sem az (annyira). Ha nem tudnál másra se gondolni hónapokig akkor lenne baj. :)
2016. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az hogy a szabad idődben olyan tevékenységet csinálsz, amit szeretsz ( esetedben sorozatnézés ) még nem leszel miatta függő.

A függőség akkor kezdődik, amikor már más, fontosabb dolog elől veszi el az időt. Például a tanulás, és emiatt romlanak a tanulmányi eredményeid.

2016. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!