Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az 1990-es eredeti The Flash...

Az 1990-es eredeti The Flash sorozathoz nem is volt soha magyar szinkron vagy csak az első részen kívül egyiket se voltak hajlandóak feltölteni semmilyen oldalra?

Figyelt kérdés
Minden általam ismert helyen utánanéztem nCore-on kívül, mivel azom nincs, de egyszerűen sehol sem találtam, csak a sorozat első részét, azt is filmek közt filmnek titulálva.

2016. febr. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinkronizalva leadta a TV anno, úgyhogy szerintem ne add fel a keresést.
2016. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feladtam, azóta se találtam meg. Mondjuk nem is kerestem. :D De ha valaki megtalálja ezt a kérdést és van információja a sorozatról, akkor nagyon szépen megköszönöm, ha megosztja velem, hátha meg tudom nézni. :D
2017. máj. 19. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első 2 részt kiadták VHS-re is önálló filmként. Azért lett leszinkronizálva. De úgy tudom a HBO leadta szonkronosan a sorozatot valameddig.
2019. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiadtak még 2 részt is egy filmként VHS-re. Abban a Mark Hamill is szerepelt olyan Joker szerű őrült főgonoszként. A Villám 2. – A mágus bosszúja. Így találod meg.
2019. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még érdekesség, hogy úgy hallottam azért is Hamillt választották Joker hangjának a Warner-nél, mert annyira tetszett nekik ahogy ezt a mágus figurát eljátszotta, igaz eredetileg Tim Curry-t akarták Joker hangjának, de hamar lecserélték Hamill-re.
2019. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!