Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER Trónok Harca 6x05?

SPOILER Trónok Harca 6x05?

Figyelt kérdés

Most én jól értettem?

Mármint azt, hogy Bran visszament a múltba de Meera szólt neki, hogy keljen fel és vargoljon bele Hodorba és ő bele vargolt de a jövőbelibe is meg a múltbelibe is?+1 kérdés ki volt az a barom aki úgy fordította a "Hold the door"-t, hogy Holtodig óvd ?!



2016. máj. 24. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért így fordították, mert ebből lehet legjobban kihozni a "Hodor"-t. Ennél jobb magyar variációt én se nagyon találtam volna, bár tényleg hülyén hangzik így. A másik kérdésre pedig: igen, jól értetted. :D
2016. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán tudsz jobbat a Holtodig óvd-nál ?
2016. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most már értem miért fordították Holtodig óvd-nak jól van akkor az én hibám nem is gondoltam a szinkronra.
2016. máj. 24. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Németül halt die Tür! :dd
2016. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy az általad baromnak titulált valaki, az a két fordító, akik minden rész után csupa jófejségből nekiülnek a felirat elkészítésének, hogy a hozzád hasonlók mihamarabb élvezhessék. Biztos menőnek tűnt ez a "barmozás", de hidd el, nem az volt!
2016. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: talált süllyedt, ott a pont!
2016. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Túl reagáltam mindegy úgy se sokáig kell már a felirattal nézni mert már angolból szavakat nem tudok nyelvtan az megy.
2016. máj. 25. 15:34
 8/8 anonim válasza:
A szinkronra én is kiváncsi volnék, hogy majd hogy tudják ezt kifigurázni. Minden esetre a pofám leszakadt a hold the door-os résznél. De igazán gondolhattak volna a készítők majd a szinkronra is. Na majd meglátjuk
2016. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!