Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olvassátok a Fairy Tail...

Olvassátok a Fairy Tail mangát? A 488. résszel kapcsolatban szeretnék kérdezni. SPOILER! (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges, hogy Gajeel valahogyan, bárhogyan visszatérjen? Azt hiszem nem kéne nekem ilyeneket olvasnom egy kicsit megszakadt a szívem...


Tudom, hogy háború van és tudom, hogy nem élheti túl mindenki. Tudom, hogy a jó oldalon is lennie kell veszteségnek mert enélkül undorítóan nyálas lenne. De miért pont Gajeel?! Szegény Levy...



2016. jún. 10. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ŐSzintén, annyira tök mind1 hogy ki hal meg.
2016. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy azt is meg lehet magyarázni, ha nem lehet megmenteni, meg azt is, ha igen.


Ugyanis már elég sokan hőbörögtek, hogy "háború van ember, öljél már meg egy főszereplőt basszus", és ha ennek engedett Mashima, akkor lehet, hogy Gajeel-ra esett a választás. Ezt pedig azzal lehet megindokolni, hogy ez egy shounen manga - már az is elég szokatlan, hogy ki lett mondva, hogy szerelmes Levybe, hát még ha utána még a kapcsolatukat is megkapjuk. Szóval érted...


Viszont senki nem lepődne meg rajta, ha mégis meg lehet menteni, hisz ismerjük Mashimát... :D


Őszintén én nagyon remélem, hogy meg lehet menteni, de azt is meg fogom érteni, hogy ez lesz a végleges döntés, és volt Gajeel, nincs Gajeel. Őszintén, szerintem még Mashima se tudja, hogy mit fog kezdeni ezzel, mindig az utolsó pillanatban szokott variálni:D

2016. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Miért neked nem nőttek a szívedhez a szereplők?
2016. jún. 10. 17:30
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Sajnos a szívem mélyén egyetértek veled. De úgy szeretném ha ők ketten összejönnének.
2016. jún. 10. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a baj akár mennyire szeretik valljuk be, Mashima nem írt egyszer se igazán karaktert. Meg lehet rajta sértődni, de ez van, egy shounenhez képest viszont bőven elég. Fokokkal jobb még így is mint a Naruto 25. Ninja háborúja ahol gyakorlatilag felélesztették a fél univerzumot....


De nem igazán hinném hogy ilyen dolgokat el kéne várni egy shounen mangától. Vannak komoylabb seinen mangák amik zseniális karaktereket hozni, és még harcolnak is benne.... Más kérdés hogy mivel sosem lesz belőle anime, ezért alig ismerik...

2016. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

06.10-e ez hogy érted hogy nem lesz belőle anime?

Vagy csak én vagyok lemaradva hogy abbahagyták az animálást a második évadtol? mert eddig volt anime, de akkor nem lessz több anime csak manga??? oké olvasom a mangát mert most állítolag egy évig szüneteltetik az animálást, de akkor nem értem hogy mit irtál! kifejtenéd?

2016. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szövegértés PLS! :D
2016. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom olvasod a mangát, kérdező, de azért mondom: meg lett mentve. Mód: Universe One. :D


Meg se lepődtem. Egyszer csak ott van Gajeel. Reakcióm: Á, szóval így oldotta meg. (<Mashima)

2016. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Emberek én úgy megkönnyebbültem hogy él és virul hogy arra nincsenek szavak. :D Éljenek a halhatatlan szereplők! :D
2016. júl. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!