Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek. Francia...

Egy filmet keresek. Francia film asszem 90es évek beli lehet. Anyától elveszik a gyerekét aki nevelőszülőknél nő fel. Késöbb ügyvéd lesz, és az anyját védi 1 ügyben de az anya nem ismeri meg mert azóta nem találkoztak ?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:
és talán a fiú neve a filmcím, de nem biztos
2016. dec. 18. 14:46
 2/9 A kérdező kommentje:
az van h az anyja ellop valami kabátot vagy mit ezért veszik el a gyerekét, nevelőszülőknél éjjel-nappal tanul a gyerek így ügyvéd lesz, és mikor már ügyvédként újra viszontlátja anyját a tárgyalóteremben ,mert az csinált megint valamit, az anyja nem ismeri föl, de a fiú megismeri az anyját
2016. dec. 18. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, sajnos ez nem az
2017. jan. 2. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok angolul,de így h belenéztem nem annak tűnik, nagyon rég láttam már, kisgyerekként de valahogy azóta is elég tisztán emlékszem arra a filmre!

asszem ott mutatták a gyerekkorát meg ahogy elveszik az anyjától meg ahogy a nevelőszülőknél felnő és fiatal felnőttként ügyvéd lesz

2017. jan. 4. 09:08
 7/9 A kérdező kommentje:

szerintem sehogy sem fogom megtalálni e filmet.

próbáltam h az mtv arcívumot átnéztem ,mert a 90es években csak mtv volt, és a tv-ben láttam ,arra emlékszem.

tehát nem videón vagy hasonlón

2017. jan. 4. 09:10
 8/9 A kérdező kommentje:
basszus ez nem lesz meg, elveszett
2018. máj. 27. 12:53
 9/9 A kérdező kommentje:
végén kiderül csak álmodtam az egészet
2018. máj. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!